Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya nem engedi, hogy a...

Anya nem engedi, hogy a legjobb barátnőmnél aludjak szilveszterkor! Mi baj van ezzel? 16/L

Figyelt kérdés

Addig még nem volt semmi baja a programmal, amíg meg nem említettem, hogy ott alszom. Ekkor felháborodottan mondta, hogy "Persze, még mit nem!" Mi ebben a nagy tragédia? Amit elmondhatok a barátnőmről, teljesen megbízható, kerül mindenféle veszélyt, tehát nem fogunk kisurranni az éjjel közepén bulizni. A családja is nagyon rendes, fiatalos szülei vannak, de tudják, hol a határ, igazi mintacsalád. Tehát nem értem, mi a baj, a barátnőmnek van 2 fiatalabb testvére, ők is hívják a barátaikat, ők is ott alszanak, engem miért nem engednek? Olyan nevetséges. Még sosem aludhattam egyik barátomnál sem, kiskoromban egyszer anya azt mondta, sosem tudhatom, milyen az apukája a barátnődnek... ?? Hogy lehet ilyen az anyám???

16/L


2012. dec. 30. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg a barátnőd szüleinek h hívják fel az anyukádat és szépen, illedelmesen kérjenek el. :)
2012. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
8%
Ennyi idősen én sem engednélek. Nincs arra garancia, hogy nem fogtok kisurranni az éjszaka közepén. Örülj neki, hogy elenged, ne légy telhetetlen. Gondold az ő helyébe magad. Nagy rajt a felelőség. Pár év, és mehetsz:)
2012. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
nem lehet hogy egy ismerősével történt hasonló? megkockáztatom: vele? lehet hogy túl aggódó, de szerintem ez még mindig a jobbik eset.
2012. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2: Mi ebben a telhetetlenség? És egyébként, mint írtam, nem enged el...

Egyáltalán nem vagyok az a bulizós fajta, sosem iszom, nem cigizem, nem drogozom. És anya is tudja, hogy én teljesen ellenzem ezeket a szereket, és nem is fogok velük élni. Nyáron pedig úgy kellett nyaggatni, hogy menjek már el valahova, szórakozzak.

De az rendben lenne szerinte, hogy hajnali 1 körül hazabuszozzak egyedül, mert nem jönne értem, az biztos.

2012. dec. 30. 17:10
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes én 14 éves létemre elég sokszor aludtam barátnőmnél.

Szerintem túlságosan féltenek, de az jó ötlet, hogy a szülei hívják fel a szüleid, hogy elengedjenek.

2012. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
hát ez tényleg túlzás.
2012. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
és ha nálatok alunátod?
2012. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Aggódik a barátnőd apukája miatt? Szerintem mikor fiatalabb volt, valamelyik barátnője apukája erőszakoskodhatott vele, különben nem féltene téged ennyire betegesen...

10 éves voltam, mikor a legjobb barátnőmnél aludtam először, 2 testvére van, fiú, meg egy lány... Sőt, egy szobában aludtunk, anyum sosem féltett, még csak rosszat sem feltételezett...

Szerintem kérdezz rá, hogy mi történt anno, meg fogsz lepődni, ha elmondja...

2012. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
73%

Én most lettem 15 éves és nyáron szerettem volna ott aludni a barátnőmnél, de apával élek és ő nem engedte, mondván 16 éves koromig nem aludhatok másnál,illetve fő ok, hogy nem ismeri a szülőket [vagyis csak az anyukáját,mert vele él]..

Mondtam neki, hogy hívja fel beszéljen vele és ismerje meg , de nem engedte.. Nem tudom miért,pedig barátnőmet is ismeri és nincs vele baja. De talán a túlzott aggódás.

Minden esetre annak ellenére, hogy szívesen ott aludnék nála.. szilveszterkor egyáltalán nem tenném. Másik dolog, hogy én megengedném a gyerekemnek, ha ismerném a barátnőjét és annak családját,hogy ott aludjon nyáron, vagy hétvégente, de szilveszterkor én sem engedném el..

2012. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!