Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy barátnőm tanácsot kért, a...

Egy barátnőm tanácsot kért, a barátjával kapcsolatban, meg merjem neki mondani az őszinte véleményemet?

Figyelt kérdés
Mert azt gondolom, hogy a legjobb lenne neki, ha szakítanának, ezt így a szemébe nem mondtam, de éreztettem vele. Tényleg van ok a szakításra, a pasi rendes, de sajnos nagyon éretlen, és az önbizalma terén is problémák vannak, és ennek is barátnőm issza a levét. Nem lenne vele boldog a barátnőm. Már most nem boldog. Próbált beszélgetni a pasival hogy min kellene változtatni, volt, hogy nagy nehezen legalább meghallgatta, de semmi eredmény nem volt soha. Úgy érzi a lány, hogy szakítania kellene, de nincs ereje hozzá, szereti és 2 éve vannak együtt, szóval nem midegy. Tőlem kérdezi, hogy mit tegyen, de nem merem neki ezt így egy az egyben kimondani, csak sejtettem a véleményemet. Szeretném ha boldog lenne nagyon, és rossz így látni őt. "Beleszóljak?"
2012. dec. 30. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátok elvileg arra valók, hogy őszintén megmondják a véleményüket. Aki erre nem képes az csak ismerős. Fogalmazd meg úgy, hogy te mit tennél a helyében.
2012. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezte a véleményed,akkor azt mond el nyugodtan, őszintén!
2012. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg a véleményed neki egyenesen..
2012. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, megmondom neki.
2012. dec. 30. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Fiú ügyben egy lány akkor sem őszinte, ha kérdez. Mellesleg nem fog neked hinni, és magadra haragítod, az "őszinteségeddel". Azt fogja mondani ( vagy gondolni) hogy irigykedel rá...
2012. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megbízik bennem annyira, hogy tudja, nem bántanám meg szándékosan. Maga is belátja, hogy a kapcsolat nem teszi boldoggá, hanem ellenkezőleg, csak nincs ereje megtenni a lépést, még reménykedik minden jel ellenére. Nem szeretek más életébe beleszólni, de ha már kérdezi, meg fogom neki mondani amit gondolok.
2012. dec. 30. 23:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha beleszólsz,ha nem amíg a barátnőd döntésképtelen,addig az lesz ami az elmúlt 2 évben volt.Vannak akik egész életet élnek le valaki mellett,mert önállóan képtelenek lépni,max. ha már nagyon nagy a baj, vagy a fiú otthagyja.DE ez nem valószínű, amig szexelnek és a lány semmit sem követel meg a fiútól,szerintem a srácnak pont ez a jó...hogy a lánynak 0 az önbecsülése, különben azt mondaná a fiúnak, -Tudod kivel szórakozzál, akad nekem nálad különb is, te meg keress valakit aki eltűr!!
2016. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!