Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már ezt az egészet....

Nem bírom már ezt az egészet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Születésem előtt elváltak a szüleim, anyám talált magának egy másik pasit de még kicsi voltam amikor meghaltak egy balesetben, nagyanyámék neveltek de később betegek lettek és már nem bírtak volna nevelni és most így vagyok apámnál akire inkább nem is mondok semmit mert törlik a kérdésem. Van egy nője meg egy másik gyereke.

azt a gyereket szereti engem csak bxszogatni szeret. Én vagyok mindig mindenért a hibás, kiabál velem és csodálkozik hogy olyat csinálok amit nem enged és nem tetszik neki

egyáltalán örüljön hogy még nem nyírtam ki.

Miatta szar az életem. A nő az hülye, le se szarja ami körülötte történik neki csak a pénz számít.

apámat (meg se érdemli hogy apának hívjam) nem érdekli hogy hol vagyok mit csinálok azt se tudja hogy egyáltalán élek e még vagy nem. csak eltart de azt is csak azért mert muszáj.

Egész életemben balhés voltam mert így legalább figyel rám valaki csak attól félek hogyha így folytatom bűnöző leszek aki az egész életét sitten fogja tölteni. Annyira nem szeretném. Nem volt soha normális családom, nem tudom milyen az amikor szeretik egymást az emberek. Nagyanyáméknál pár évig volt benne részem de arra már csak homályosan emlékszem emrt kicsi voltam.

Sokszor megijedek magamtól mert azt veszem észre hogy boldoggá tesz ha valakivel rossz történik. 3 hónap múlva betöltöm a 18-at és akkor elmegyek. az se érdekel ha hajléktalan leszek csak apámmal ne kelljen egy házban élni.

Néha vannak olyan beteg gondolataim hogy jó lenne anyám után menni és akkor legalább nem tennék kárt senkiben és nem kéne tovább tűrni azt ami még vár rám.

Mit tegyek hogy jobb legyen? Mikor lesz jobb?

fiú vagyok


2012. dec. 30. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami veled történt/történik. Semmikép se add fel. Ha hajléktalan leszek az egész életedet elcseszheted, mert az az élet egy ördögi kör. Mindenféleképpen érettségizz le. Én a helyedbe aztán munka mellett tanulnék tovább. Maradnék ott vagy összeköltöznék valakivel.

Verd ki a fejedből, hogy anyud után mész! Mindenre van jobb megoldás mit az.

mutasd meg h te sokkal erősebb vagy mit azt hiszik :)

17/L

2012. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg kihasználni a helyzet előnyeit.Nem törődik veled,de ez ugyanakkor azt is jelenti,hogy nem korlátoz senki,azt csinálsz,amit akarsz.Kitartást.
2012. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hidd el még hajléktalannak is jobb lenni mint ezzel a tetűvel egy levegőt szívni...
2012. dec. 30. 21:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Írtam privit.
2012. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Azért szerintem vigyázz, hogy mit csinálsz. Nem korlátoz senki, de magadat korlátozhatod. Írtad, hogy elég balhés vagy, de azért csak óvatosan. Lehet apudéknak nem számít h mi történik veled, de biztos van olyan akinek igen. :)

2012. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

azért hülyeség lenne felköztni magad mások idiótasága miatt, nem? hiszen előtted az élet mi a f*sznak dobnál el 60-70 évet?


az jó hogy úgy állsz hozzá hogy csövezni fogsz, gratulálok. pont abban a korban vagy hogy azt csinálsz amit akarsz, olyan országba költözöl azt tanulsz amit akarsz...


meg lehet olyan munkád amihez adnak szállást, pl katona, börtönőr stb. vagy külföldi melók amihez adnak szállást, gondolom a suliban kötelező szinten van nyelvoktatás, angol vagy német. v


30N

2012. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Szerintem kérj segítséget, pszichológustól, mentálisan támogathat átvészelni még azt az időszakot, amíg a saját lábadra tudsz állni.

Menni fog, te is elismered, hogy ez így nem jó. Próbáld felidézni a nagyszülőknél töltött időt, az erőt adhat. Vagy ebben is segíthet szakember. Csak azért, hogy lásd, nem csak az van a világban, amiben most van részed, mert most nagyon nehéz. A balhékra pazarolt energiád esetleg próbáld meg erre összpontosítani, ha kicsit odafigyelsz, találsz egy szeretetreméltó lányt is, akivel kezdhetsz egy jobb életet. Életből neked is csak ez az egy jutott, és rajtad múlik, mit kezdesz vele, még mindennek a kapujában állsz, sok rosszat megéltél már, de amiatt (mert arról nem tehetsz) ne dobd el. Tényleg ez az egy életed van, sajnos nem lehet újrakezdeni, de meg lehet próbálni a legjobbat kihozni belőle. Sok sikert kívánok neked! Menni fog!

2013. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A tanulással hogy állsz? Gondolom nem valami fényesen ha így áll a helyzet odahaza. A legjobb haverom hasonló cipőben volt, de ő nem hagyta el magát, tudta h csak a tanulással tud majd onnan kikerülni. 18 lett, felvették az egyetemre és soha többé nem ment haza. Most saját családja van, jó állással és egy 4 éves fiúgyermekkel. Mindenből van kiút, de azt igazán akarni kell, és tenni érte. De ha úgy gondolod h csövesként jobb? Amin lehet változtatni, azon merj változtatni, bármilyen nehéz is az elején. Az élet semmit sem ad egy csettintésre (na jó, persze van aki megkapja - de az szemmel láthatóan nem Te vagy. Neked tenned kell érte, ha akarsz)
2013. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ebből csak akkor tudsz kimászni, ha az energiáidat a tanulásba fekteted. Én is éreztem úgy, hogy nem szeretnek, hogy senkinek se hiányoznék, ha meghalnék, hogy a legjobb az lenne, ha beköltöznék a híd alá, mégis megvagyok valahogy. Én 22 évesen tudtam elköltözni otthonról, akkor lett elegendő megtakarításom hozzá, pedig közben főiskolára jártam. Neked is csak azt tudom javasolni, hogy tanulj, próbálj meg munkát keresni, és bár mennyire is nem szép ezt mondani, gombolj le annyi támogatást apádról, amennyit nem szégyellsz... Legyen ez ott lakás, tanfolyami vagy kollégiumi díj, teljesen mindegy. 25N
2013. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz otthon lakni, a gyámhatóságnál kérheted , hogy helyezzenek nevelőszülőkhöz.
2013. jan. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!