Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keservesen sír után, nagyon...

Keservesen sír után, nagyon nem bírom. Hány napig tarthat ez az elkeseredett sírás (csak elalvás előtt), vagy hagyjam az egészet, és várjunk még vele?

Figyelt kérdés
19 hónapos kislányomat szeretnénk leszoktatni a cumiról. Eddig csak este kellett, de mostanában már nappal is kéri. Ezért is szeretnénk ha elhagyná, illetve a szemfoga már beljebb van.
2010. nov. 5. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Lassan itt a Mikulása:D Nem lehetne a lányodnak azt mondani, hogy ki tell tenni a cumit az ablakba a Mikulásnak?Ő elviszi, és cserébe hoz érte valami ajándékot.Előtt pár nappal már mondogatni kellene a gyerkőcödnek, hogy könnyebben menjen a dolog.

Bocsi, de jobb ötletem ma nincs!

2010. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia, sztem alváshoz mindenképp add oda! nappal próbáld elterelni a figyelmét, és próbáld vele megbeszélni, hogy pl. utcán, játszón nincs cumika. vagy ha kéri, akkor adj neki helyette almát, stb. nem jön esetleg a foga? az enyém akkro szokta nappal is nagyon igényelni. nálunk vannak a cumihasználatnak "szabályai", sztem ti is vezessetek be párat. ill. én már azt is mondogatom neki, hogy a cumi csak kisbabáknak való, ő meg már egy nagy cula csaj. náha magától is kirakja, ha ránézek komolyan, mondja hogy cumi, baba (ez jelentené hogy kicsiknek való), és kiteszi. de el kell rakni a szeme ell, különben megint visszarakja, reflexből.

22 hónapos az enyém.

amúgy mileny cumit használtok? mi NUK-ot, fogszabályzósat, és semmi baja a fogainak, pedig nagy cumis.

2010. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát alváshoz mindenképp odaadnám. Itt egy hasonló kérdés, ötlet: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..
2010. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!