Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy elengedjen?

Hogy érjem el, hogy elengedjen?

Figyelt kérdés
elszeretnék menni holnap az osztálytársaimmal a város főterére tűzijáték stb... meg hülyülni. inni nem. 13,5 éves vagyok hogy győzzem meg Anyut hogy elengedjen?? nem akarok semmi rosszat csinálni csak nem akarok itthon ülni a nevelő apámmal és az anyukámmal. inkább barátokkal egy kicsit szórakozni

2012. dec. 30. 21:43
1 2
 1/12 -Pumukli- ***** válasza:
Az attól függ, hogy mikor szeretnél elmenni? Csak délután, vagy bele az éjszakába?
2012. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Én legalábbis nem engednélek.
2012. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
éjszaka. mobil minden lenne nálam. és sokan lennénk nem lenne baj
2012. dec. 30. 21:48
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

Sehogy.... Ilyenkor a legveszélyesebb odakint elég ha egy részeg tizenéves rátok dob egy petárdát vagy felborul egy tűzijátéktelep és rátok lő mindent. Ilyen idős korban anno engem se engedtek el haverjaimmal, mert tudták hogy mi megy akkor pedig akkor még legális volt a petárdahasználat is. Igaz ma már nem az de sokan még ugyanúgy fogják használni. Meg kitudja mikor lehet bármi baj.

Én már nagykorú vagyok ma már 221 éves, húgom 18. Engem 16 évesen engedtek el először szilveszterezni meg úgy bulizni is húgomat is ugyanígy engedték csak el 16 év felett. Húgomék tavaly voltak bulizni szilveszterkor egy másik házibuliba tartottak és egy főút melletti nagy uutcában volt pont az hogy majdnem rájuk lőtték a tüzijátékot, igaz nem direkt de sok részeg volt ott felborították a telepet és mindent feléjük lőtt, egy fakerítést is elég szépen megrongáltak vele, húgoméknak az volt a szerencséjük hogy áttudtak menni a mellékutcába szép kis tűzijáték volt az bárki megsérülhetett volna főleg hogy a kereszteződésben robbantak a rakéták meg felgyulladt nem kevés bokor. Mázlijuk csak annyi volt hogy volt egy tűzoltó az utcába aki tudta mit kell ilyenkor tenni és hamar eloltott mindent, állítólag rendőrségi ügy volt belőle.

2012. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Hívd őket is, hogy ha nem is veletek de a közelben legyenek.
2012. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 -Pumukli- ***** válasza:
37%
Drága gyermek te most engem úgy meg utálsz, mint bodri az erős paprikát, de nem számít. Mond meg nekem azt légy szíves honnan a jó fenéből tudod te azt előre, hogy nem lesz baj? Van valami látnoki képességed? Még kisautókat kéne tologatnod, meg sakkozni, esetleg a lányok a lányokat nézegetni miért másabb az egyik mint a másik, de nem ilyen kérdést feltenni! Tudod hány féle veszély leselkedhet rád odakint éjszaka? Legfeljebb a tollasbálba fognak elengedni, ha van egy csepp eszük, és miért ne volna!!!
2012. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Èpeszű ember nem fog 16 év alattit engedni szilveszteekor sehova, főleg nem főtérre.
2012. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok, de én se mennék főtérre.

Előző évben csak sétáltam az utcán, és majdnem nyakonlőttek ilyen visítós rakétával xD

2012. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsó- engem már lőttek pics.án :DD
2012. dec. 31. 10:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Fájt?

Nem égetett meg?

2012. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!