Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá, hogy elenged...

Hogyan vegyem rá, hogy elengedjen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves múltam, eddig nem igazán jártam el szilveszterezni, de most szeretnék menni. Van egy srác, akivel több hónapja (közel féléve) találkozgatok. Eddig még nem találkozott vele anya, de függetlenül attól, hogy elenged-e a héten bemutatom neki. A srác pár évvel idősebb (6 év van köztünk) és nem is egy településen lakunk (65 km van köztünk).Ott ahol ő lakik sokkal több lehetőség lenne, ráadásul abban a városban lakik a nővérem szóval ott tudnék aludni,(bár tesóm nem akar ott lenni, inkább hazajönne akkor) míg itt kevesebb szórakozási lehetőség van és csak nálunk tudna aludni.

Hogyan beszéljem rá anyát, hogy elengedjen?


2012. dec. 26. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor bemutatod a srácot és bizalmat érez iránta,biztosan el fog engedni vele.
2012. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A srác nagyon aranyos, kedves és abszolút nem "rosszfiú".
2012. dec. 26. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:

én is pont ennyi idős voltam, mikor először mentem el szilveszterezni egy pasival. mondjuk az elég meredek sztori volt :)

mivel a fickó nem 6, hanem legalább 10 évvel idősebb volt nálam, így anyámnak az öccsét mutattam be, és mivel a srác bizalomgerjesztőbb arc volt, így elengedett :) szegény anyum azóta sem tudja, h ez csak fedősztori volt.


szóval ha anyud laza, jófej, és belátja, h már nem vagy kislány, és ez a felnőtté válás egyik fontos lépcsője, akkor el fog engedni.

tudtam, h anyum bízik bennem, így nagyon vigyáztam magamra, és nem akartam neki csalódást okozni. illetve tisztában voltam a következményekkel, ha mégis valami gixer történne, szóval helyén volt az eszem.

2012. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt megérkezne a srác, beszélgess Anyukáddal. Mond el, rendes lány vagy, tetszik Neked, bízhat benned.

Ha szimpatikus lesz a srác, el fog engedni.

Fiút pedig okítsd ki előtte, mi az a téma, amire Anyukád

negatívan reagál.Pl. semmi szexis vicc, rasszista megjegyzés, nem tegeződés.

Két felnőtt lányom van. Én elengednélek..:))

2012. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!