Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony lányként hogyan...

Alacsony lányként hogyan érjem el, hogy ne vegyenek viccnek, ha valamit mondok, teszek, ha valamiben jó vagyok?

Figyelt kérdés
Pl okoskodtam egyszer valamit, jó, tudom, hogy nem szép okoskodni de elszaladt velem a ló. De az bántott, hogy egy barátnőm, akivel épp beszéltem, cserébe azt "adta", hogy ugyan okos vagyok, de nem szép. Ennyire nem számít más, csak a külső, hogy mindjárt azzal jönnek?
2012. okt. 13. 22:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tehát a fejem tetejére állhatok, ha nem vagyok szép, semmit sem ér?
2012. okt. 13. 22:57
 2/12 A kérdező kommentje:
Hoppá, két különálló gondolatot írtam le, de lényegtelen, mert mindkét helyzet fenn áll. Tapasztaltam, hogy sokszor a külsőm, magasságom miatt olyan tulajdonságokat csatolnak hozzám, hogy ha nem vagyok magas ls szép, akkor tuti buta és életképtelen vagyok.
2012. okt. 13. 22:58
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Talán nem kéne okoskodni, és akkor nem kapnál ilyen megjegyzéseket...
2012. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem csúnyáztam le senkit, ha valami nem tetszett, amit mondott. Mert tudom, hogy az nem jó érzés..
2012. okt. 13. 23:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség szerintem. Ismerek olyan lányt aki nem olyan szép, alacsony is és mégis mindenki elismeri hogy okos. Szerintem nem ettől függ. Sőt, főleg a magas csinos lányok kapják meg hogy buták. De ez sem általános.
2012. okt. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sose tudtam, hogy a magasság és a csinosság összefügg.


Bizonyos embereknél csak a külső számít, másoknál nem. Egyébként mindenkiből ki lehet hozni valami jót, ha kellően ismeri magát (kívül-belül) és kihasználja az előnyeit. Ja és ha van önbizalma. Amíg csúnyának gondolod magad, mások is annak fognak!

2012. okt. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem azért tartanak viccnek, nem azért nem vesznek komolyan és nem azért csúnyáznak le, mert alacsony vagy, inkább azért, mert vicc vagy, nem lehet komolyan venni, és csúnya vagy és még okoskodsz is. Ez sokkal valószínűbb. Nem is értem, hogy honnan vetted, hogy csak azért, mert alacsony vagy. Néhány ember még a struccoknál is rosszabb...
2012. okt. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az okoskodás elég idegesítő tud lenni, és erre akart visszavágni.


De amúgy általában vagy sértegetésből, vagy irigykedésből mondanak ilyeneket. Én pl gyerekként is ronda voltam, meg elég vézna is, de mellette okos voltam úgymond, és akkor kaptam meg mindig hogy hiába vagy okos az erő számít, satöbbi, aztán x év elteltével meg azon sír az illető hogy ő miért nem tanult.


De te esetedben inkább csak arról van szó, hogy te megsértetted őt az okoskodással ő meg visszatámadott azzal amivel, tedd túl magad rajta.

2012. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hidd el, ha valaki utál, az nem a külsőd miatt van, az csak 1 támadási felület. erre már nagyon régen rájöttem. nem vagyok se szép, se vékony, de legalább magas :)


nos, ha valakinek gondja volt velem régen, akkor azt vágta az arcomba, h dagadt tehén, de azt már nem merte volna megmondani, hogy nem bírja a stílusomat, stb.


kicsit nézz magadba, fejleszd az önismeretet. nem azt mondom, hogy mindenkinek meg kell felelni, csak próbálj úgy viselkedni, hogy az emberek zsebében ne nyíljon ki a bicska, mikor megszólalsz.

2012. okt. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Te megbántottad őt az okoskodással, ő pedig azzal vágott vissza, amivel tudott. Ez ilyen egyszerű.
2012. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!