Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy apához költöznék? Ti megértenétek az indokaimat?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak 10 éve, először hol anyánál, hol apánál voltunk, ez így nagyon jó volt. Majd anyukámmal 4 éve kiköltöztünk Angliába, nővérem apánál marad. Ritkán találkozunk, de mindennap beszél mindenki mindenkivel. (Én 15 vagyok, nővérem 16 amúgy). Most itthon vagyok Mo-n. Hazajöttem az ünnepekre, közben beteg lettem, szóval csak pénteken megyek vissza. Szeretném megbeszélni anyával hogy visszaköltöznék. Hiányzik a nővérem is, apukám is. Úgy van megbeszélve, hogy ha nővérem végez a középsulival kijön ő is, ott él tovább. Szóval anya és nővérem még lakhat együtt, de nekem apával már nincsenek esélyeim. Úgy gondoltam én is maradnék, itt járnék középiskolába, és majd utána visszamennék én is. Mert ott akarok én is élni. De ha így történne akkor 2 és fél évig anya egyedül lenne még. Nem akarom magára hagyni. De olyan jó tesómmal lenni. Teljesen máshogy élnek mint mi anyával, ez is tetszik. Kipróbálnám velük.

2013. jan. 1. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ezt az évet még befejezném Angliában, aztán egész nyáron itthon lennék, aztán apukád segítségével óvatosan rátérnék arra, hogy itthon szeretnéd befejezni a sulit
2013. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze úgy gondoltam én is. De attól még lassan elő kellene állnom ezzel anyukám előtt,hogy számítson rá
2013. jan. 1. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!