Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya miért akar mindig leitatn...

Anya miért akar mindig leitatni? 16/L

Figyelt kérdés

Folyton erőlteti a piálást, tegnap is az orrom alá dugta a pezsgősüveget, de nekem semmi ingerem nincs arra, hogy akár csak megkóstoljam. Látom a környezetemben, hogy az alkohol hogy teszi tönkre az emberek életét. Persze tudom, hogy egy kortytól még nem leszek alkoholista, de akkor is undorodom az alkoholtól.

Miért erőlteti?

16/L


2013. jan. 1. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos vannak idióta szülők.
2013. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Egyszerűen ilyen könnyen veszi a dolgot. Az egyik barátom anyja is ilyen.
2013. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Biztos azt akarja hogy 16 évesen mozdulj ki valami buliba hogy ő el lehessen otthon egyedül és lehet így akarja veled megszerettetni az alkoholt hogy utána igényeld. Ne hagyd magad.

Azt is eltudom képzelni hogy kiakar szedni belőled valamit vagy csak egyszerűen megbolondult és jobban érezné magát ha veled ihatna. Sajnos egyik haverom is így járt amikor apja ráerőltette az alkoholt hát nem kicsit kapott alkohol mérgezést a gyerek, az apját jól elkapták ez miatt a srác most az anyjához került meg egy másik suliba inkább hogy véletlen se legyen az apja közelébe minden barátját meg kapcsolatát otthagyott inkább.

2013. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Lehet szimplán azt akarja, hogy kontrollált körülmények közt kóstold meg és ne valami kocsmában idd le magad ahol még ki is használják az állapotod. De ha megkérded biztos jobban tudja mint mi.
2013. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
én is az utolsóra szavaznék... és valljuk be, elég ritka az olyan lány, mint te.
2013. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Egyrészt azért, mert később ha idősebb leszel lesznek olyan helyzetek ahol illik valamit inni. Nem berúgni, inni. Igen, a másik meg hogy valószínűleg nem leitatni akar, csak hogy igyál egy kicsit. Vagy lehet úgy gondolta elég rosszkedvűnek látszol, és egy pohár pezsgőtől baj nem lesz de talán feloldódsz. Ezekre tudok tippelni.
2013. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Vagy még az jutott eszembe, hogy azt akarja hogy ne egy buliban gyere rá, hogy mik a határaid. Én is rettentő kevés alkoholtól lerészegedtem fiatalon, csak mert fogalmam sem volt hogy olyan kevés is megárthat.
2013. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Elég érdekesek lehettek mindketten. Ha valaki nem akar inni, nem kell erőltetni. Bár azt nem értem, vagyis a kérdésedből nem derült ki, hogy miből gondolod, hogy anyukád le akar itatni.

Ha mindenképp meg akarja veled kóstoltatni, szerintem épphogy csak öltsd bele a nyelved és aztán mondd azt, hogy nagyon rossz, még jobban megundorodtál tőle, nem kérsz többet belőle, igya meg, aki szereti.

2013. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem az apám alkesz és erőltette mindig a piálást, de pont rajta láttam mit is eredményez a masszív piálás... Szóval maradok a bornál meg a likőröknál azt is csak nagyritkán.
2013. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Hát szerintem azt akarta,hogy látsszon,hogy jó fej és ad neked szilveszterkor egy kis pezsgőt,hogy együtt koccinthassatok az új évre. :)

Anyum is mondta,hogy először vele igyak kicsit,minthogy másokkal,akik ezt kihasználhatják.

16 éves vagy,gondolom azt gondolja,hogy 16 évesen az ember már kiszeretné próbálni és lehet azért nyomja oda a pezsgősüveget,mert azt hiszi nem mersz előtte inni. :$

Lehet túl stresszes vagy,sokat tanulsz vagy valami miatt nem tudsz feloldódni és így szeretné ezeket feloldani. :)

2013. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!