Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen naív,...

Csak én vagyok ilyen naív, hogy azt hiszem, hogy a párom ha beteg vagyok ápolni akar ahelyett, hogy elmenjen szórakozni?

Figyelt kérdés
Persze,hogy inkább elmegy szórakozni én meg punnyadjak itthon egyedül, ő meg tojik rám....mert a haverok a legfontosabbak....
2012. dec. 27. 18:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
48%
Minek mentél hozzá ilyen emberhez?Akkor kellett volna gondolkodni, nem most szomorkodni ez miatt. A természetes az, hogy a beteg társat ápolni kell, nálunk ez működik is, sajnálom, ha nálatok nem.
2012. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
59%
sajnálom, ugyanakkor ha ez egy korábban megbeszélt buli volt, te meg most épp betaknyosodtál,attól még nem feltétlenül kell otthon maradnia, szerintem. Tehát azért betegség és betegség között is óriási különbség van.
2012. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű kis taknyosságról van szó...Ágyhoz vagyok kötve,és úgy gondoltam,mivel már több napja ilyen állapotban vagyok,hogy talán ma este akkor velem lesz...de nem. Ma kitalálták a haverjai,h menjenek el,és persze nehogy már ő kimaradjon én miattam.Hiszen a barátok fontosak...
2012. dec. 27. 18:58
 4/34 anonim ***** válasza:
72%
Mi a bajod? Attól függ a válasz is..
2012. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Vesegyulladás.
2012. dec. 27. 19:00
 6/34 A kérdező kommentje:
Bocsi,rosszul írtam.Vesemedence gyulladás.
2012. dec. 27. 19:02
 7/34 anonim ***** válasza:
96%

Eszébe nem jutna az én páromnak elmenni bulizni míg én beteg vagyok (még náthánál se, nemhogy vesemedence gyulladásnál)


Szerintem beszéld meg vele, hogy neked ez rosszul esik.

2012. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
36%

Ha otthon marad, mit tudna veled csinálni? Nekem is volt vesemedence gyulladásom, és nem akartam senkit látni magam körül. Úgy sem tudtak segíteni rajtam.

Ha még nyavalyogsz is, akkor a környezeted, vagy a párod csak kellemetlenül érzi magát.

Szedd a gyógyszereidet, és igyekezz meggyógyulni.

2012. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%
Akkor meg mi a francnak vagy együtt olyannal, aki ilyen?
2012. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is volt már, de nem haltam bele. És nem vártam el, hogy babusgassanak. Minden nap mennem kellett reggel laborvizsgálatra. Mit tud veled csinálni a párod? Szedd az antibiotikumot, pihenj és jobban leszel. De ne tegyél úgy, mint egy halálos beteg..
2012. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!