Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Miért nem érti meg, hogy nincs pénzem? Ugye ez már nem kapcsolat? Ennek nincs értelme? Mit akar tőlem ezek után?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek a helyemben?

Hosszú történet, de röviden:

Szóval van egy 6 éves lányom aki nincs a nevemen és van 1 éves lányom akit meg nem ismerek.

Párom fel van háborodva, amikor azt mondom erre, hogy nekem nincsen gyermekem.

Párommal 8 éve vagyunk folyamatosan együtt, de ő nem ismeri be a hatóságok előtt, hogy a 8 év folyamatos volt.

Ragaszkodik hozzám és állítólag szeret, mert jön utánam és nem engedi, hogy elmenjek tőle, de nem jönne hozzám feleségül, mert 3 lakása van és fél, hogy ez miatt venném el.

Nem érti meg, hogy nincs pénzem. Nem tudtam mikulásra csak kindertojást venni. Nem tudtam karácsonyra, névnapra venni semmit. Nem tudok rezsit fizetni, se telefont, se benzint...

Már második karácsonyomat vette el és itt hagyott 1000ft-tal.

Van értelme ennek az egésznek?

Mit akar tőlem még ezek után? Erre mindig azt a választ kapom, hogy mindent tőlem akar! Vagy csak nyugalmat!

Tönkretett lelkileg engem is meg a gyerekeket is! Kiforgatott az utolsó filléremből és itt hagyott 2 hétre! 8 éve hazudik és a lányomat használja fel a céljaira! Mi a fast akar még tőlem? Rendőrséget, hogy elloptam a sajátomat? Hát rohadon rá a pénze és a háza!

Miért nem mondja el a bíróságon és az ügyészségen az igazat, ha velem akar lenni? Miért nem köpi le az anyját és hozza haza a gyerekeinket? Tanuljon meg takarítani és főzni! Hagyja abba a gyűjtögetést és a hazudozást! Eladta a családját. Kinek érzi magát? Istennek? Azt mondtam neki, ha teljesíti az előbbieket, csak akkor hívjon! Ha nem megy, kíméljen meg a jelenlététől, vége!


2012. dec. 27. 17:24
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Mi van???
2012. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul kérdeztem?
2012. dec. 27. 17:30
 3/55 anonim ***** válasza:
97%
Még egyszer, és érhetően. Köszi.
2012. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
96%
Nem sok mindent értettem meg a kérdésedbõl. A gyerekeknek az anyjáról irsz, vagy ki az akinek 3 háza van. Es mit akar tõled?
2012. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
95%
Úgy tűnik, ez a kapcsolat már sehogy se működik, én végleg kilépnék belőle.
2012. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%

hogy hogy nem ismered az 1 éves lányodat?

ő is a párodtól van,?

ilyen is ritkán van hogy a nő forgatja ki a vagyonából a férfit..

mit melózol hogy ennyire nincs pénzed?

hány évesek vagytok hogy itt tartotok?

2012. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
95%

Ja és hogyan mondhatod azt, hogy neked nincs gyereked, amikor 2 is van. Igaza van a párodnak.

Ha jól értem akkor a gyerekek anyjával van a probléma, de az nem világos, hogy ki nem érti meg, hogy nincs pénzed.

2012. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
92%

Én úgy érzelmezem, hogy a két kislány a kérdezőé biológiailag. A Párja nem ismeri el a folyamatos élettársi kapcsolatot, szorosabb kötődést nem akar a vagyoni különbségek miatt.


Kérdező ! Te nem dolgozol ? Nincs saját jövedelmed ?

2012. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
95%

"Tanuljon meg takarítani és főzni! Hagyja abba a gyűjtögetést és a hazudozást!"

"Azt mondtam neki, ha teljesíti az előbbieket, csak akkor hívjon!"


Ha jól veszem ki a szavaidból te belőle élsz rá támaszkodsz anyagilag, de még többet szeretnél.


De az egész írás nekem eléggé zavaros.

2012. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
96%
Fuss neki a kerdesnek megegyszer, nem lehet erteni, hogy mit akarsz.
2012. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!