Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan családtagod, aki ha...

Van olyan családtagod, aki ha beteg, nem hajlandó gyógyszert bevenni, hanem inkább szenved hetekig?

Figyelt kérdés
Tesóm ha beteg,köhög,náthás lázas,inkább szenved tovább,és mézet eszik,minthogy gyógyszert vegyen be.
2013. jan. 1. 17:21
1 2 3
 1/23 Zolka99 válasza:
90%
Én :D
2013. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Igen, én is ilyen vagyok.
2013. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Meg én
2013. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Igen, anyósom. Sokszor panaszkodik, hogy mije fáj. Hiába próbáljuk neki elmagyarázni, hogy menjen el orvoshoz, azt mondta, hogy ő nem fog gyógyszert bevenni. Gyógyteát se issza meg. Vitamint se akar szedni. Ő neki így a jó, hogy panaszkodhat. Pedig mondtuk neki, hogy mi nem tudunk segíteni rajta, mert nem vagyunk varázslók, s ha nem jár utána, hogy mitől fáj az, amire épp panaszkodik, akkor tehetetlenek vagyunk.
2013. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

Én nem szoktam így beteg lenni, már mint lázas, náthás, de ha úgy van, amit orvos felír azt beszedem.

Viszont ha elkezd fájni a fejem vagy bármi más, nem vagyok hajlandó gyógyszert venni be rá.

Látom a környezetemben, legfőképp a koliban, hogy valakinek elkezd fájni a térde/feje/bármije, veszik be a fájdalomcsillapítót gondolkodás nélkül.

16 évesen megzabált már rengeteg gyógyszert...

Én nem vagyok hajlandó.

2013. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Én ilyen vagyok, csak akkor veszek be gyógyszert, ha olyan betegségem van ami anélkül nem múlna el.
2013. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
de pl tesóm ezzel megfertőzi az egész családot
2013. jan. 1. 17:30
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Én és anyám. Nekem már tíz éve, napi 4 bogyót kéne szednem, de még az elsőre felírt ból is van.
2013. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem mindegy, hogy milyen betegségről van szó. A hétköznapokban én se nagyon szedek gyógyszert, csak ha már tényleg a falat kaparom. Pl. egy durva fogfájásnál, ami aludni sem enged éjszaka, vagy ha nagyon görcsöl a hasam, ha megjön.


Amit viszont nem értek az az, amikor valaki esetleg utána se jár, hogy mi a baja, s ezzel kiteszi a fertőzésnek a környezetét.

2013. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Gyógyszer használok csak a magyar egészségügybe nem teszem be a lábam inkább szenvedek otthon.
2013. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!