Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan családtagod, aki...

Van olyan családtagod, aki vonat alá ugrott? Hogy tudtátok feldolgozni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 13:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Hány ember van magyarországon, aki az elmúlt kb 20 évben vonat alá ugrott?? Lehet, vagy 20-25? És mi az esélye, hogy ezeknek egy családtagja pont itt rontja a levegőt a gyk-n? Kb semmi.
2012. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Kedves első! Jó b*nkó vagy!

Történetesen az én nagypapám vonat alatt lelte halálát, igaz nem önszántából, de a lényeg ugyanaz. Nagyon szerettem, mert a nagyszüleim neveltek fel. Jövő februárban lesz 6 éve.. egyedül sosem tudtam volna feldolgozni, de szerencsére volt segítségem! Már eljutottam oda, hogy tudok úgy rá gondolni, amilyen életében volt, és nem olyan képek jutnak eszembe, hogy nézhetett ki a vonat alatt.. szörnyű volt, évekig nem tudtam normálisan rágondolni.. De kaptam szakmai segítséget, úgyhogy most már jobban vagyok. Persze néha rám tör a sírás, mert hiányzik nagyon, és rettentően sajnálom, hogy nem ismerhette meg a dédunokáját, aki sok mindent örökölt tőle..

Egyébként szerintem feldolgozhatatlan, de meg lehet tanulni együtt élni ezzel.

2012. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
A lepontozástól még nem fog változni a statisztika..
2012. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Unokatesóm metró alá ugrott, férjem keresztapja vonat alá. Ez csak a mi családunkban van, szóval szerintem több lehet a statisztika, de inkább nem keresek rá:(
2012. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem családtagom, hanem egy nagyon jó barátnőm. borzasztó nehéz volt elfogadni. utána nagyon sokáig mikor megláttam valakit az utcán azt hittem h ő az, közbe pedig csak hasonlított rá :(
2012. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagypapám testvére így halt meg, bár nagyon régen volt és a mai napig nem derült ki mi történt. A hatóságok szerint ugyan elütötte a vonat, de valószínűleg már holtan került alá... Ez a családunk rejtélye.
2012. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Első, te segg hülye vagy, hogy hasra terjeszted itt a marhaságot. Havonta 2-3 öngyilkos minimum a vonat alá ugrik
2012. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első, te sem vetted a fáradságot, hogy utánanézz.

Magyarországon évente körülbelül százharmincan ugranak vonat elé, s bő többségük bele is hal.

Nem családtagom, de két jó ismerős is. Egyikük meghalt, a másikuknak mindkét lábát amputálták.

2012. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van rokonom aki vonat alá esett, de ő szerencsésen megúszta. Asszem 1 vagy 2 újját vesztette el.
2012. nov. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az én nagypapám a vonat sínre feküdt hajnalban és jött a vonat. 8 éves voltam. Valahogy még akkor nem éreztem annyira ennek a terhét. Nyilván anyut és nagymamámat jobban megviselte, de túl lehet élni!
2012. nov. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!