Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógorom titokban kamerázott...

A sógorom titokban kamerázott a fürdőben engem .15/l! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

15/L vagyok

Észrevettem, hogy egy kenőcsös doboz ki van vágva, benne a telefon, a videófelvétel elindítva!!! Egy kicsi luk volt csak a kemralencsének!

Anyának szóltam, de a nővérem (a sógorom felesége ugye) terhes, nem tud semmit, nem akarom elmondani neki, ott szül meg az ágy tetején!! (8,5 hónapos)

Mit csináljak?

Anya tud róla, senki más, csak én meg anya, hát normális ez az ember? Még időben észrevettem az esetet, szerintem ez az első eset. Segítsetek, tanácsoljatok valamit, úgy felidegesítettem magam!!!!


2013. jan. 1. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 A kérdező kommentje:
Nagyon hülye ez az ember! Most mit csináljak?Hepajt szeretnék, de terhes a nővérem! Hát mi legyen? Én meg nem akarom csak úgy elhallgatni ezt! B*sszam be oda nekik a szobába a kenőcsös dobozt egy szó nélkül, és fürödjek tovább rendes, az a f*sz meg hadd magyarázkodjon??? Vagy mi???
2013. jan. 1. 20:26
 2/83 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted h anyukádnak szóltál,ő majd intézkedik hellyezted
2013. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok egy turelmetlen vagy idegbeteg tipus, de az biztosisten hogy rogton szaladtam volna a rendorsegre.
2013. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 A kérdező kommentje:
De!!! Jajjj, ez nem normális! Anya mit csinálna, nem akar semmit sem. Illetve ő is a nővéremre gondol. ez az ember tényleg nem normális. Anya is mit intézkedne??? Rendőrségre?? nem tudom. Szerinted így szégyenbe hoznám magunkat? Nem! Kisfalu...
2013. jan. 1. 20:30
 5/83 anonim ***** válasza:
100%
Húzd le a telót a vécén!
2013. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
95%
a perverz mindenit lehet hogy már a netten is fönt van mert az biztos hogy nem először csinálta
2013. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
80%
Vágd a kamerát az arcába és ordítsd a képébe,hogy ne kamerázzon vagy mondhatod azt is neki,hogy elmondod a nővérednek,de ne mond el neki ha terhes,csak ezzel fenyegesd meg.
2013. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
95%

Nem magadat hoznad szegyenbe. Te csak az aldozat vagy. A rendorsegi titoktartasrol sem feledkezzunk meg.

Amugy ez egy nagy problema a vilagban. Sok megeroszakolt lany nem mer szolni senkinek, mert szegyelli.

Persze ez egy teljesen mas, de hasonlo eset

2013. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
93%
Az útólsóval egyet értek!
2013. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy fent van a neten, ez csak a saját farkát szereti verni, mert akkora egy strici!!! Úrrrrrrrrrrristen!!!! Nem tudok józanul gondolkodni! Gondoltam rá, hogy lehúzom a wc-n!! De kihalássza, letörli a videót, aztán meg angyalka lesz nővérem szemébe, hogy "otthagyta a telót a csapnál, mert zenét hallgatott, én meg lehúztam a wc-n mert kis csipa vagyok"


Ha csak neki mondom, azt nem fogja fel, fogyatékos!!!! De áááá....

2013. jan. 1. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!