Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennétek ha az öcsétek...

Mit tennétek ha az öcsétek aki 13 éves kiskamasz egy másik 13 éves fiúval járna titokban, és csak nektek árulná el, de megesketne elötte hogy senkinek nem mondhatjátok el?

Figyelt kérdés

azt mondja szerelmes, én pedig nagyon nagyon aggódom, de a szavamat nem szegem meg. viszont most mit tegyek? nem vagyok előítéletes, de azért nem szeretném ha tényleg bцzi lenne belőle. Különben is még teljesen gyerek.


28F



2012. dec. 19. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Én kiakadnék, ugyanennyi idős az öcsém, de ez a korosztály még hihetetlen gyerek, főleg a fiúk, én tuti elmondanám a szülőknek, mert ez nem normális..
2012. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

van húgom is, szerintem ugyanolyan gyerekek a lányok is ebben a korban, csak másképp...


nem mondhatom el a szüleimnek, különben sem lakom már együtt velük, csak naponta vagyok otthon, mivel az öcsém a legkisebb, és nagyon szoros, jó a viszonyunk.

2012. dec. 19. 19:04
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

13 éves koromban nem voltam "teljesen gyerek", már évek óta tudtam, hogy a saját nemem érdekel, és ez azóta sem változott. Ennyi idős koromban a fél karomat odaadtam volna, ha lett volna valakim, vagy ha lett volna egy bátyám, akiben ennyire megbízhattam volna, hogy elmondjam ezt neki.


Hogy mit tennék a Te helyedben? Semmit. Ha meleg lesz a srác (mondjuk sztem már most is az, vagy legalábbis bi), akkor az lesz, ezzel nem tudsz mit kezdeni. Vagy mégis mit gondolsz, mit tudnál tenni? Visszaélsz a bizalmával, elmondod a szülőknek, akik bepánikolnak, és eltiltják a szerelmétől? Mit érnél el vele? A gyerek bedepizne, és idejekorán megtanulná, hogy nem bízhat senkiben. A szexuális orientációján erőszakkal nem tudsz változtatni, de lelki törést simán okozhatsz neki. Úgyhogy szerintem ne tegyél semmit. Ha tényleg nem vagy előítéletes, fogadd el őt úgy, ahogy van.

2012. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

Nem hinném h komolyan gondolja ezt az egészet. Az a baj h ez folyik a médiából :S

Mikor a Szecsődiből karolina lesz és ezt mindenhol hangoztatják meg a meleg felvonulás stb...


Én leülnék vele beszélgetni h nekik mit jelent a járás, vagy milyen érzései vannak mert az is lehet h ki fog derülni h nem szerelmes csak figyelemre vágyik.

Meg én azért elmondanám neki őszintén a korának megfelelően h mivel jár ha egy fiúnak fiú barátja van. Mármint h bele fognak kötni és bántani fogják h legyen tisztába a következményekkel


Mindenképp beszélj vele

2012. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Nem mondanám el senkinek. Van egy meleg barátom és a környezetéből egyelőre csak én tudom a dolgot. Nagyon sokat jelent, hogy tud valakire számítani ilyenkor az ember. Állj mellette, válaszolj a kérdéseire, segísd amiben tudod. Nemi indentitás ide vagy oda, ez csak az Ő dolga, a személyisége nem válzozik és szerintem ez a lényeg, Ő az öcséd marad.


21/L

2012. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem mondanám el. Ha azt mondaná, hogy egy 13 éves lánnyal jár, akkor ugye fel sem merülne benned, hogy elmondd a szüleiteknek, ha már megígérted. Na ez ugyanaz a kategória.

Lehet, hogy tényleg a saját neméhez fog vonzódni később is, de lehet, hogy ez csak szárnypróbálgatás. Akárhogy is, amíg nem csinál olyasmit, ami veszélyes - márpedig járni valakivel egyáltalán nem az, és még esetlegesen a teherbeesés kockázata sem áll fenn -, addig tartsd meg a titkát, majd ő elmondja, ha jónak látja.

Az is lehet, hogy egy fél év múlva már egy lánnyal fog randizni, akkor meg megspóroltál a szüleiteknek egy kiborulást és megtartottad az öcséd bizalmát is.

2012. dec. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Hát nyugodtan mond el a szüleidnek, ha azt akarod, hogy soha többé ne bízzon meg benned. Bár 13 évesen valóban fiatal, de minden 13 éves fiatal egy kapcsolathoz legyen akár heteró akár meleg. Bocs, de ha 13 éves fiú lenne és 13 éves lánnyal járna az tök normális dolog lenne? Egy ilyen heteró fiú mért lehet tisztában magával, csak a melegek nem?


Kedves 6-os! Hát ne haragudj, bár nem nézek sok tv-t de valóban mindig ez folyik a médiából? Szecsődi Kari kb 2-szer volt a tv-ben, meleg felvonulás meg egyszer van egy évben. Ha szerinted ettől valaki meleg, akkor nézz utána a dolgoknak, főleg, hogy a szexualitás nem tanulható dolog. Ilyen erővel minden heterót megkérdezhetünk, hogy mikor döntötte el, hogy heteró lesz. Mert, ha a melegek elvileg eldöntik, akkor heterók is így lesznek heterók.


23 meleg F.

2012. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

11:48


13 évesen már én is pontosan tudtam, hogy meleg vagyok, ahogyan egy korábbi kommentben írta egy másik meleg srác.


Ha a homoszexualitásról van szó mért nem tudtok meghallgatni minket, melegek is? Mit érzünk, hogy éljük meg ezt az egészet. Nálunk jobban ezt senki sem tudja.

2012. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
9%
én nem mondanám el senkinek, és megdugnám az öcsémet is meg a barátját is...
2012. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj. Ha a srác meleg, akkor meleg, ezen nem tudsz változtatni. Kinevelni belőle nem lehet, ha pedig elfojtja magában, akkor később elég durva komplexusok tudnak nála kialakulni, ami meg szintén nem túl jó. Szerintem éreztesd vele azt, hogy te mellette vagy, és benned megbízhat, és senkinek ne szólj erről.

Adj egy kis időt az öcskösnek is, most 13 éves. Ez később még változhat, bár ha eljutott odáig, hogy lelkiekben is érezzen egy srác iránt, és ne csak a kiváncsiság hajtsa, akkor már nem valószínű.

Próbáld meg őt elfogadni, és kész. Attól még az öcséd marad.

18/F

2012. dec. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!