Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak anyámmal? Szakítottunk a barátommal, és engem utál

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt szakítottam a barátommal,és anyám haragszik rám,elhord minden féle ribancnak.Hogy állítsam le?
2012. nov. 25. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Add meg Neki az exed számát és mond, hogy nyugodtan hívja el magához, nem problémó!
2012. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudja a telefonszámát.Szoktak beszélni
2012. nov. 25. 13:03
 3/10 anonim ***** válasza:
ez kicsit fura miről tud anyád és a barátod beszélni?!
2012. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ha tudnánk a körülményeket könnyebb lenne. Pl mért jönnek ki iylen jól, mért szakitottál a barátoddal, tettél e vele oylat ami miatt jogosan hord le téged az anyád stb?


21/F

2012. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mert anya barátnőjének a fia és így vannak jóba
2012. nov. 25. 13:12
 6/10 anonim ***** válasza:
És mért ribancozik le? megcsaltad a barátod vagy mi miatt lett vége? Ezt azért még is tudni kéne.
2012. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mert már nem szeretem
2012. nov. 25. 13:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Szard le mit mond. Ki tudja,hogy tápoja őt agyilag a barátnője.

Menjen hozzá feleségül, ha akar.

Ti nem passzoltok és kész.

Ami nem megy, azt ne erőltesse senki.

Miért, mit gondolt, hogy majd feleségül vesz téged egyszer?


A nagy barátnők, ezért nem tartok én ilyet.

2012. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet hajnalban mikor kiment Tőled a klotyóra, anyudhoz ment! Jó, hogy haragszik!
2012. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint jobban szereti a fiát és a barátnőjét, mint téged. Önző, nagyképű és flegma. Erre nincs mit mondani.


Lehet, ez egy tanítólecke neked, hogy majd ha eljön az igazi, akkor ne befolyásoljon a véleménye.


Jobb, hogy tudod ezt. De ha olyan lesz a férfi, akkor megfogja és egyszerűen elvisz onnan téged. Meg fog védeni.

Addig is el kell tűrnöd az ilyen bánásmódot.


Előző voltam.

2012. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!