Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg vagyok de olyan nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok de olyan nehéz az életem hogy 21 évesen anyámmal élek,1 év múlva végzek felsőfokú szakképzéssel és nem tudom magamhoz hívni srácot! Lett volna egy biszex srác akivel szex barátság lett volna de ez nem sikerült. Tipp?

Figyelt kérdés

Jó ötlet lenne felhagyni a szexxel és szerzetesnek bevonulni?


Komoly válaszokat kérek, és nem homofób válaszokat mert ők látens melegek.


2012. júl. 6. 14:16
1 2
 1/18 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
szerintem végzel vele tipli külföldre Hollandia Németország stb.stb. Ott jobban elfogadják a nemi identitások(nem azért mert bajom van a melegekkel egyik rokonunk 0 német nyelv tudással ment ki barátnőjével azt így 2 év után azért már tud)
2012. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lehet de intézményi kommunikátor szakkal? Angolul tudok bár felvehetem a németet 2. nyelvként? :( előtte franciát tanultam kb félévig .
2012. júl. 6. 14:21
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
hagy fel a b*zi életmóddal , vagy ez a szerzetesnek vonulni kicsit teátrális nem gondolod? tanulj legyen sok pénzed akkor olyan csávót vehetsz magadnak amilyet akarsz mint az 1700-as években egyes angol lordok :D
2012. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy NEM KÉREK GYALÁZKODÓ MONDATOKAT!
2012. júl. 6. 14:23
 5/18 anonim válasza:
Mi a probléma? Hogy nem tudod felhívni magadhoz a srácot vagy nem tudod hogyan önállósodj? Nem lenne némileg megoldás ha beszélnél erről anyukáddal?
2012. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%

Szerzetesség? hát a hit az arról szól hogy küzdünk a hibáink ellen és a Biblia tanításaihoz igazítjuk magunkat. KÜZDELEM! Mivel te eleve a saját hibádat el sem ismered, mint hibát, a szerzetességre esélyed nincs, mert oda olyanok mennek, akik önmagukat is kritikus szemmel tudják szemlélni. Na mindegy.

Ez nem homofóbia, a homoszexualitás bűnnek számít keresztényéknél, ezért nem lenne esélyed mint hívőnek.


Amúgy hujjjujuj! én meg jóval több vagyok mint 21, hetero vagyok és én is anyámmal élek és tényleg nem könnyű, és nekem sincs senkim! most akkor mit panaszkodsz? annyira undorító amikor látom, mások nálam jobb helyzetben vannak és panaszkodnak (ergo el vannak kényeztetve, csak a saját jólétük és élvezkedésük lenne fontos számukra) és saját hibáikkal sem képesek szembenézni. ez a kényelem netovábbja.

Nem vagyok homofób, de lehetséges, hogy esetleg nem csak magadra kéne gondolnod és arra, hogy neked jó legyen?

Ez már az autizmus határát súrolja. Csak az jó és úgy, ahogy te elképzeled, te akarod, ne mondja meg neked senki, hogy a hibádon változtatni kéne, és még elvárnád az élettől, hogy terülj terülj asztalkám legyen számodra, és még az egyháztól is alapból azt várnád el, hogy teljesen elfogadja a bűnödet.

2012. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6. voltam. na nem leírni akarlak, mert értékes ember vagy, de ha nem is tudsz a hibáidon változtatni, azért nem kéne elvárnod, hogy azzal együtt kiszolgál az élet. mindenkinek vannak hibái, bűnei,nem dől össze a világ, de legalább ismerjük be őket és ne várjuk el, h még ki is szolgálják a hibáinkat.
2012. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
57%
6. válaszoló amit leírtál az nem homofóbia hanem ítélkezés más fölött..
2012. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni erről, nem egy elfogadó, sajnos :(
2012. júl. 6. 16:43
 10/18 anonim ***** válasza:

8. hidd el, én magamat is kritikus szemmel nézem. és eléggé idegesítő ha más nem tudja magát ilyen szemmel nézni.

lehet keményen fogalmaztam de az igazságtartalmán el lehetne gondolkozni és arra reagálni. a legkönnyebb elhárítani mindent azzal h ítélkezés.

azt nem fogod fel, mennyire idegesítő az ilyen rinyálás annak a számára, akinek ennél sokkal nagyobb problémái vannak?

2012. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!