Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is kilátástalan a...

Szerintetek is kilátástalan a helyzetem?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok,diplomás de soha egy napot nem dolgoztam,mert itthon vagyok áplási segélyen a 0-24-ben felügyeletet igénylő Nagyanyámmal.Anyám meghalt 10 éve rákban,apámmal nem tartom a kapcsolatot,sem nekem,se anyámnak nincs testvére,senkire se számíthatok.Természetesen párkapcsolatom sincs.Szerintetek mi lesz velem,ha a Nagyim meghal...?Mehetek kb én is felkötni magam utánna...Néha már megtenném,tiszta depressziós roncs lettem,már évek óta erről szól az életem pelnkázás,etetés,ráadásul a Mama már kezd agreszív lenni velem néha nem ismer meg.Valaha szép lány voltam,de mára egy tutyiban járó,pattanásos,zsíros hajú szörnyszülött lettem akiből dől a húgyszag ami már a falakba is belette magát.Fogalam sincs mit csináljak itt állok ennyi idősen a szakadék szélén.Lehet bele kéne ugranom...:-(
2013. jan. 1. 23:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nem tudnék mit tenni,mert bármit választasz valamelyik dolog kárt fog szenvedni. Viszont kellene valami munka,mert ha neadj Isten mamád elmegy akkor keresni munkát még nehezebb lesz. Én semmi rosszat nem akarok viszont ez csak te tudod eldönteni. A kórházakban a növérek biztos segítenek ha a munka miatt nem érnél oda.
2013. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
16.02 vagyok : Szóval hátha van olyan öregotthon, ahol Te dolgozónak a mami meg ápoltnak egyszerre kerülhetne. Ezt akartam kimagyarázni, de egy kicsit elsiettem, bocsánat.
2013. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!