Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok jogosan haragszo...

Mit gondoltok jogosan haragszom a bátyámra?

Figyelt kérdés
3an vagyunk testvérek, bátyám 36 nővérem 35 én 19, én a szüleimmel élek nővérem ugyanabban a faluban ahol mi a férjével és a gyerekeivel, bátyám kicsit távolabb lakik a családjával de nem is ez a lényeg. Hanem az amit művel. Az utóbbi időben képes megcsináni azt h hónapokig anyuék felé sem néz, fel sem hivja ezzel szemben nővéremhez elmegy a gyerekekkel együtt de még ilyenkor se nézne be h az öreg szülei megvannak e. Ez az egyik fele a másik pedig h az elmúlt pár évben nem kaptam tőle semmit szülinapomra mert h nincs pénzük, oké megértem nem is akadtam fenn rajta azon viszont igen h 18. Szülinapomra még egy sms-t sem irt. Most szilveszterkor együtt volt mindenki csak én nem mert a párommal voltam de nővéremnek és anyunak küldtem vicces sms-t :-) bátyámnak nem, sztem érthető h miért. ( bár ezt h ők is itt voltak csak ma tudtam meg)
2013. jan. 2. 00:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja ês a legjobb h nővêremêk 1 utcával laknak arréb tőlünk
2013. jan. 2. 00:22
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jogosan!

Egy szülinap nagyobb dolog, mint egy szilveszter.

Teljesen jogos!

2013. jan. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy összekaptak valamin a szüleiddel, amiről Te nem tudsz.
2013. jan. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szülinap lehet csak kiment a fejéből... az viszont elég gáz, hogy 1 utcával arrébb nem tudja meglátogatni a szüleit és téged. Szüleidet ez nem zavarja? Beszéltek már vele erről?
2013. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg oka is van hogy nem néz be anyádékhoz, szerintem nem jogosan haragszol, csak kérdezd meg tőle hogy miért van baja a faterékkal. Az meg hogy nem kapsz tőle ajándékot, szerintem túléled 19 évesen.
2013. jan. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Hallgattassek meg a masik fel is. Nem tudhatod mi van a hatterben. Tortent e kozottuk valami konfliktus! A masik: a telefont a szulok is felemelhetik ha erdekli oket mi van a fiukkal. Nalunk evekig csak akkor tudtam apurol ha en hivtam. O nem keresett. Ferjem anyja soha nem hivja a fiat! Tehat az eremnek mindig 2 oldala van!
2013. jan. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kukupityu szerintem elég jól kifejeztem magam h nem az a bajom h nem kaptam ajándékot, hanem h még egy boldog szülinapot sms-t sem írt.


anyu mindent elmond nekem és nincs köztük semmi amin összevesztek. meg anyu is elég makacs, ha a kisfia nem hívja fel ő aztán nem hívja fel. hiszen ha a szomszéd utcába eltud menni akkor 5 percre hozzánk is benézhetne

2013. jan. 2. 09:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor megvan az oka. "Ha ő nem akkor én sem", itt a válasz.

Kérd meg a bátyádat, vagy utalj rá, hogy legalább egy sms jól esne, ha alkalom van.

2013. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!