Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor tekinthető eléggé...

Angersreign kérdése:

Mikor tekinthető eléggé távolinak egy rokon?

Figyelt kérdés
Ugyanis nem vagyok tisztában azzal, mit érzek, és félek hogy majdnem belé szerettem (bár tudom hogy ez nem egészséges), szóval milyen távolinak kellene ahhoz lennie, hogy ez egy egészséges kapcsolat legyen?( nyilván nem a bátyámról és nem a nővéremről van szó, értelmes válaszban reménykedek)

2012. dec. 25. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
én ezt nem értem
2012. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
8%
pont ilyen helyzetben vagyok.. szerintem ha nem testvér, és nem közeli unokatestvér hanem például másod unokatestvér akkor az már rendben van:) de könnyebb lenne válaszolni, ha elmondanád milyen rokon is ő:)
2012. dec. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mátyás3 ***** válasza:
93%

Ez soha nem egészséges.

Nem is lesz, ez mindig is így volt rokon az tabu.

Undorító és elitélendő.

2012. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 isshosenkin válasza:
31%

az első unokatestvér még nagyon közeli..(bizonyos kúltúrákban..pl., c-knél azért születika annyi csúnya és fogyi gyerek, mert úgy "házasodnak" az uncsitesóikkal, mintha kötelező lenne".


a másod unokatestvértől kezdve már eléggé távoli.

2012. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
A nem rokon keresztszülők gyerek na az már oké.
2012. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Az egyik unokatesóm egy másod unokatesójával él és félt is, mikor az első babát szülte. Attól tartott, hogy sérült lesz. Szerintem rokonnal ne kezdj. Tetszik-tetszik, de majd elmúlik. Próbálj meg mással ismerkedni.
2012. dec. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Keresztszülő gyermeke is lehet rokon...

mert nekem a keresztanyukám az apukám testvére.

A legjobb barátnőm meg keresztanyja az unokatestvérének... (14 év van közöttük)

2012. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha úgy vesszük, mindenki rokona mindenkinek, ergo mindenki tabu lenne.


Mondjuk képzelj magad elé egy családfát, legalább 1-2 "ág" legyen köztetek. (Bár sosem értettem, hogy lehet rokonba beleszeretni, hiszen az ember alapból nem "úgy" néz rá, ráadásul azt nem írtad, hogy ő is szerelmes beléd, és te is csak "majdnem belé szerettél")

2012. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
páran kérdezték hogy pontosan milyen rokonom is, nagyszüleimnek a dédunokája, de csak fél év van közöttünk (elég kései gyerek vagyok)
2012. dec. 26. 22:14
 10/12 anonim válasza:
az nem olyan közeli:)
2012. dec. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!