Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok olyanok mint...

Mennyire vagytok olyanok mint a testvéretek?

Figyelt kérdés
Én nehezen engedek fel, nagy társaságban feszélyezve érzem magam, inkább csendben hallgatok. Én hangos, nagyszájú emberek között "kicsinek" érzem magam. A tesóm meg pont az ellenkezőm (ő pl az a hangember aki elnyom másokat). Ezért sem szeretek vele meg a haverjaival szórakozni menni, mert csak mégjobban magamba fordulok tőlük, rosszul érzem magam olyankor...
2013. jan. 3. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ikrek vagyunk, de nem hasonlítunk egy cseppet sem. Bírom, jó fej, de nincsenek hasonló jellemvonásaink. Épp, ahogy nálatok. Közös barátaink sincsenek.
2013. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindhárman teljesen mások vagyunk.
2013. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mások vagyunk..
2013. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
teljesen mások vagyunk mind külsőre mind belsőleg
2013. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi hasonlítunk, vagy inkább ő próbál rám hasonlítani. Elég nagy szám van, társaságban még nagyobb, ha jön velem valamerre vagy én vele akkor zeng tőlünk minden. Imádom, és nagyon jó a viszonyunk, bár már nem együtt élünk.


21N

2013. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 schocko ***** válasza:
Ketten vagyunk háromfélék.
2013. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak közös vonásaink, de főleg az értékrendünkben. A viselkedésünk egészen más.
2013. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Semennyire.


Utáljuk is egymást. Pedig már mindketten jópár éve felnőttek vagyunk.


Régóta nem is beszélünk, de azért hú de jó, ha a gyereknek van testvére, mi?

2013. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi külsőre egyáltalán nem hasonlítunk, de belsőre ugyanazok vagyunk, csak én öt évvel fiatalabbi és női kiadás vagyok.

Együtt jöttünk külföldre, támogatjuk egymást, mindenben igyekszünk a másik kedvére tenni.

Van ellenpélda is! :)

2013. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mások vagyunk.. Engem rendkívül bosszant, sokat haragszom rá és néha a pokolba kívánom és ez fordítva is meg van..Főleg a nagy nézet különbségek miatt, ő nagyon anyagias, akaratos, makacs és sajnos néha elég kétszínű tud lenni.. Én visszafogottabb vagyok, egészen más életpályám van, sokkal kevésbé vagyok törtető, kevésbé vagyok gyakorlatias.. Néha viszont mindezek ellenére nagyon jól elvagyunk..Ez pedig a családnak köszönhető.. mert habár ég és föld vagyunk a család számunkra szent.. A z öcsénk valamiféle átmenet közöttünk, vele sokkal jobban kijövök, őszinte, jólelkű gyerek.. Ő is inkább velem szemben nyitottabb, mint sem a nővérünkkel.. Majd aztán ez lehet változik, mert gyerekként a nővéremmel is elválaszthatatlanok voltunk..
2013. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!