Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Féltékenyebbek vagytok a...

Nők! Féltékenyebbek vagytok a párotok csinosabb kolléganőire/ismerőseire, mint a kevésbé szép nőkre?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk féltékenykedős pár, a párom nem szokott cirkuszolni, meg beleszólni, hogy kikkel szimpatizálok, haverkodok, de észrevehetően a csinosabb női ismerőseimet, kolléganőket alapból sosem csípi, mégha kedvesek is vele, bezzeg a túlsúlyosabb, kevésbé dekoratív hölgy ismerőseimet teljesen úgy kezeli, mintha férfiak lennének és jobban barátkozik velük.

2012. dec. 27. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Tudom és ismerem az értékeimet, miért kéne bárkire is féltékenynek lennem?
2012. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
#1 Mert nálad is lehet jobb, akivel csak azért nem jön össze, mert ő foglalt, téged meg már megszokott.
2012. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

2-eske


Akit el lehet vinni, azt vigyék-én ammondó vagyok:D


1-eske voltam

2012. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

1-eske

Nem arról van szó, hogy a kolleganő vinni akarja-e a párodat. Sem pedig arról, hogy a párod akar menni.

Itt arról beszélek, hogy miközben veled van, sosem lehetsz abban biztos, hogy nem kívánja-e meg a kolleganőjét, és néha nem fantáziál-e róla.

Ettől függetlenül veled marad, és jelét sem mutatja hűtlenségnek, de ha belelátnál a fejébe, akkor lenne okod a féltékenykedésre.

2012. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olyan lányra voltam féltékeny, amilyen én nem voltam, de szerettem volna lenni.. magas, vékony, bevállalós, magabiztos, pezsgő társadalmi életet élő csaj volt..


De szerencsére rájöttem, hogy nem csak hogy felesleges érzés, de még káros is, de nagyon, szóval helyretettem magam.


De szerintem ez egy eléggé általános jelenség.

2012. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Figyelj, nem lehet, de nem is szabad egy pasi mögött állni "kivont karddal". Az a férfi aki akar az megáll, aki meg hajlik az akkor is fog ha én a fejem tetejére állnék. Az, hogy az én napjaim idegeskedéssel teljen azért, hogy felnőtt ember mit csinál az nem pálya. A mai nők mellett meg végképp, amikor lassan az idegen pasik előtt levetkőznek és úgy kezdenek ki velük. Ha a pasi szeret téged, de hajtja a vére-azt te úgy sem fogod megtudni-ha intelligensen teszi a dolgát, ha meg még okos is akkor végképp..
2012. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

4-eske


még annyit: ha meglenne a képességem, hogy belepillantsak a férfi fejébe-akkor sem tenném-ha mond ez neked valamit.Ahogy én sem hagynám, hogy az enyémbe pillantsanak:XDD


no már most, mindenki volt huszonéves, harmincéves, és tudja, hogy a korral változnak a dolgok, ha meg egészségesen tekintesz az utánad jövő generációra, akkor azt is tudod, hogy egyszer ők is lesznek harmincasok, negyvenesek. Viszont te eltudod mondani, hogy osztályon felüli voltál huszonévesen-a mai huszonévesek közül ezt iszonyat kevesen.

2012. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem annyira durva esetekre gondolok, hogy "kivont kard" meg szükségszerű félrelépés. Inkább csak arra az "érzésre", hogy egy csúnyácska nőt talán nem érez ösztönből vetélytársnak egy feleség, míg a csinosabb valóban ébreszthet tudat alatti kisebbségi érzést is.
2012. dec. 27. 20:57
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

8


Pont fordítva. a CSÚNYÁCSKA NŐ VESZÉLYESEBB SOKKAL MINT A SZÉP-bocsi a capslockért. Mert ahhoz, hogy észrevegyék,az adott személyben jóval több kell az átlaghoz képest:DD és míg a külsőt bármikor lehet tuningolni-mint my fair ladynél, ahol a mezei virágárusból hercegnőt tudott kreálni Higgins prof-addig a belsőt nem. Tehát egy szép test önmagában semmit nem ér.1-2 megdöntés erejéig, vagy ha nagyon jó szinésznő az illető 1-2 évig, utána ejtve van, vagy parlagon hagyva.

2012. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mert egy kicsit hiú és nők között szeret domináns pozícióban lenni, vagy éppen fordítva: nem vágya a domináns pozíció, de alárendelt sem szeret lenni. Csinosabb nőknél előfordul, hogy lekezelőbbek, ezt pedig szeretné elkerülni, így marad a biztos terepen. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem bízik benned, vagy féltene a csinosabbaktól. Eddigi viselkedése se erre utal.


Csak magamból indulok ki, nem vagyok féltékeny típus, de nagyon dekoratív nők társaságában egy ideig zavarban voltam, hátha lenéznek, aztán rájöttem, hogy ez nem törvényszerű szerencsére.

2012. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!