Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek keilabdazni...

Nagyon szeretek keilabdazni es mindenki szerint jo vagyok benne. Apa pedig ezek hallatan rogton erdeklodott es kapott egy elit iskolat gyorben ahol felmeres utan fel is vennenek. Mit tegyek? 800 meterre lennek a csaladomtol.

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 19:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hany eves vagy?
2013. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg. Ha nem tetszik bármikor tudsz iskolát váltani.
2013. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
800 méter nem is távolság.. Gyalog meglehet tenni nap mint nap
2013. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Utolso! :D

nem is néztem! :)))

2013. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is a 800 méteren nevetek :D Azt azért ki lehet bírni...


Ha szereted csinálni, akkor szerintem próbáld meg. Nem rossz dolog koleszosnak lenni :) És ha nem jön be, még mindig lehet új iskolát választani.

2013. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Győrben érdemes elkezdeni a kézilabdát, nézd csak meg az ETO sikereit. Használd ki a lehetőségedet, mert sokan álmodoznak erről.
2013. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egy alföldi faluban lakom, de többen mentek Győrbe kézilabdázni, és ma már némelyikük híres is. :)
2013. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem az 800 km-er akart lenni :) nem hinném hogy 800m parázna :D
2013. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jah, elég egyértelmű, hogy 800 km akart lenni. (Esetleg 80, ha még nagyobb az elírás).

Versenyszerűen szeretnél sportolni? Ha a válasz igen:

Szerintem add meg magadnak az esélyt, mert keveseknek adatik meg, hogy ekkora lehetőséget kapjanak. Te tehetséges vagy valamiben, volt lehetőséged, hogy ezt meg is találd, és most arra is van, hogy kihasználd ezt. Veszíteni valód nincs. A családod mindig ott lesz melletted akkor is, ha fizikálisan nagy a távolság. Eleinte biztos nehéz lesz, ha bevállalod. Adj időt magadnak. Ha egy év után úgy érzed, hogy nem megy, akkor válts sulit.

A bátyám is utálta eleinte a gimnáziumot, ahová járt (szintén koleszos lett), az első héten sírva hívta fel anyumat (pedig sose volt egy érzékeny, sírós típus), hogy vigye el onnan. Pár hónap múlva már 6 lóval sem lehetett volna onnan elvontatni, annyira megszerette a helyet.

Szóval hajrá!

2013. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
800 km az meg csak úgy lehetséges ha a kérdező külföldön él.
2013. jan. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!