Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha az...

Mit gondoltok arról ha az esküvő előtt 3 héttel kijelentené a párotok, hogy nem akar elvenni?

Figyelt kérdés
Összevesztünk, és ő kijelentette hogy akkor esküvő lefújva...Ez reggel volt, délután átmentem hozzá, kibékültünk, "összebújtunk" és így azt mondta visszavonja ezt a kijelentését. De most ezek után hogy menjek hozzá? Csak a szex miatt békült ki velem?
2013. jan. 4. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Ezt senki nem tudja neked megválaszolni. Nekem viszont lenne egy kérdésem: miért mész hozzá úgy, hogy nem éltél még együtt vele?
2013. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Az odabujas elott kellett volna gondolkoznod, mivel hozza akarsz menni, de mar adtal egy olyan lehetoseget ezzel, amit maskor is kifog hasznalni! MEgharagszik, elrohan, majd rajtad a sor, aki szaladsz utanna es dajkalod, kenyezteted pl.
2013. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Ezt csak te tudhatod, én elgondolkoznék rajta az biztos. Első én sem fogok házasság előtt senkivel összeköltözni.
2013. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
nem jó ómen
2013. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
elég gyerekes és nem vagytok érettek a házasságra! Nagyobb vita után majd elváltok?? Az esküvő nem gyerekeknek való, nem tudom hány évesek vagytok de számomra ez gáz! Attól hogy nem értettek egyet valamiben nem kéne elengednetek a kezetek és a problémát megjavítani szokták nem eldobni! Cselekedjetek belátásotok szerint vagy szakítsatok!
2013. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

szerintem csak stresszes, érthető, én is az lennék.


35/N

2013. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Stressz ide, vagy oda, ez azért elég súlyos kijelentés. Jó lett volna ezt a vitát összebújás előtt tisztázni. Ha kétségeid vannak, ülj le vele elbeszélgetni róluk, nem vádaskodóan, hisztisen, erőszakosan, hanem értelmes emberekként. Életetek egyik legkomolyabb, legnagyobb döntése előtt álltok, ilyenkor nem árt tisztán látni és ennek a függvényében dönteni.

Ha csak a stressz okozza a feszültséget, nyugtassátok meg egymást, de ha ennél többről van szó, nem feltétlenül kell most rögtön beleugrani a házasságba.

2013. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki így képes változtatni az esküvőhöz való hozzáállását, egyszerűen nem vesz se téged se az esküvőt komolyan.
2013. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Leírod nagyjából,hogy mi volt a vita tárgya?
2013. jan. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék hozzá. (Legalábbis most nem.) Tényleg nem túl jó jel, ha valaki ilyen könnyen meggondolja magát.
2013. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!