Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom nem akar elvenni. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar elvenni. Miért?

Figyelt kérdés
7éve vagyunk egy pár, van egy kislányunk,2008-ban eljegyzett.Úgy tűnik szeret is.Állítólag fél a ceremóniától,hogy mit kell mondani,meg mindenki minket fog nézni.Meg van egy hitelem amit anyámnak vettem fel tavaly ő meg nem fizeti és félünk,hogy ha házasok lennénk rajta hajtanák be.

2012. szept. 25. 00:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
68%

"Állítólag fél a ceremóniától,hogy mit kell mondani,meg mindenki minket fog nézni"


Vannak ilyen parás emberek tehát ez nem biztos hogy kamu

2012. szept. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy nem kamu,ismerem őt olyan kis félénk.De már megbeszéltük,hogy csak a legszűkebb család lenne ott és nem lenne lagzi,mert azt sem szeretné.Csak mindig talál valami kifogást,hogy majd ekkor meg akkor.Minden év elején elmondja,hogy idén összeházasodunk,aztán mikor mondom,hogy kérjünk időpontot azt mondja még ráér,később meg mindig közbe jön valami.
2012. szept. 25. 00:46
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tudod az okát.

Házasodjatok össze csak két tanúval vagy nagyon kevés meghívott előtt.

2012. szept. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
20%

Hát, vedd kezedbe a dolgokat akkor, ne várj rá.

Ha már beleegyezett a házasságba, és a válaszai alapján igen, akkor egyszer csend el a személyijét, és jelentsd be magatokat az anyakönyvi hivatalba.

Ennyi az egész. Állítsd kész tények elé.

2012. szept. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném becsapni,meg nem is hiszem,hogy egyedül ezt el lehet intézni.Kiöltözni sem akar,azt sem engedi,hogy én menyasszonyi ruhát vegyek fel,mert akkor neki is ki kellene öltöznie,pedig azt nagyon szeretném.
2012. szept. 25. 00:54
 6/41 anonim ***** válasza:
83%
Hmm... egy tipikus csendes zsarnok.
2012. szept. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
81%

Beszéld meg vele: csak két tanú és senki más. Utána beülhetek egy étterembe, de ez sem kötelező.

Egy öltönyt ő is fel tud venni, esetleg nyakkendő nélkül - akkor te is vehetsz egy egyszerűbb ruhát.


Lehet, hogy fél - de nem félhet egész életében. 7 év után már illik döntenie.

2012. szept. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Már évekkel ezelőtt,megbeszéltük,hogy csak pár ember lesz ott,de fél,hogy elrontja a szöveget vagy valami hasonló és beég.Tudom,hogy szeret,meg tényleg a legjobb,legfigyelmesebb pasi a világon.De 34éves mire vár?
2012. szept. 25. 01:08
 9/41 anonim ***** válasza:
91%

Én ezek alapján tökre magamra ismertem a férjedben, csak épp én nő vagyok. Én sem merném, és kiöltözni sem akarnék, és emberek előtt mindezt, egyszerűen nem menne. Meg sem tudnék szólalni, izzadnék, rosszul lennék, legalábbis ettől félek.

Nem tudom mi a legegyszerűbb fajta házasság. Gondolom valami odaálltok, aláírtok egy papírt két tanúval és kész vége is 5 perc alatt. Semmi kiöltözés, semmi duma, semmi ünneplés. Ha van ilyen az jöhet. Próbáld ezt nála. Bár csak filmekben láttam ilyet, én nem értek ehhez.

2012. szept. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
54%

Legfőképpen az ilyen nyerészkedések miatt nem, meg a hitel miatt sem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__34432..

2012. szept. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!