Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ilyen helyzetben...

Mit csináljak ilyen helyzetben? Hogy hozzam össze anyát a mostohaapámmal? Félek

Figyelt kérdés

Anya és apa elváltak kiskoromban,anya 8 éve megismerkedett egy férfival,akivel komolyak lettek a dolgok és 2 éve összeházasodtak.Jó volt végre boldognak látni és nekem így lett egy mostohatestvérem,akit már hallásból ismertem,mert kicsit balhés,mert "neki mindent lehet,mert a családja gazdag" típus.Ő is odaköltözött az új házunkba és jóban lettünk,utána több lett a dologból.

Először csak flörtölt velem,de azt hittem,csak hülyít,mint kb. minden lányt és én úgysem tetszenék neki.Tényleg több lett a dologból,de csak titokban,mert ugyanabba a gimibe járunk és családtag,kicsit fura az egész.7 hónapig sikerült az egészet titokban tartanunk,csak pár ember tudta,hogy együtt vagyunk.


Viszont nemrégen kiderült a dolog és azóta áll a bál.Anyával elköltöztünk,mert összeveszett a mostohaapámmal,el akar tőle válni és velem is folyton veszekszik,közölte,hogy nem találkozhatok a barátommal,mert nem nekem való,csak ki akar használni meg nem normális,hogy mi összejöttünk.

Szörnyű így látnom anyát,ideges és depressziós.Úgy viselkedik velem,mint valami rabbal,hoz-visz a suliba,csak ott tudok találkozni a barátommal vagy ha hazudozok anyának,ami szörnyű.

Amióta ez a helyzet fent áll,azóta a barátommal is veszekszünk néha.

Félek,hogy így elveszítem,ezért arra gondoltam,hogy kibékítem anyát és a mostohaapámat.De nem tudom,hogyan.



2012. okt. 9. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg anyuddal higgadt pillanatában megkérdezni miért ellenzi azt a ti kapcsolatotokat.

Mondjuk valóban kissé érdekes helyzet a mostoha tesódal együtt lenni -járni-?!

Ha megfelelő magyarázatot ad és az valóban kizáró ok arra hogy ti ezt a kapcsolatot továbbra is fenntartsátok, be kell látnod hogy igaza van.

Valami biztosan felháborította ha képes volt elköltözni a férjétől e miatt?!

Hány évesek vagytok? Lehet hogy ezért is nem akarja hogy együtt lakjatok?

A srác apja mit szólt a dologhoz mikor megtudta?

Van valaki aki támogat ebben benneteket, vagy tényleg mutyiban csináltátok az egészet?

Én sem örülnék ha utólag tudnék meg eseményeket a család tagjaimról, de azért ahhoz hogy szétmenjen egy család már nyomós érvek kellenek.

Próbálj szót érteni velük, mert ezt másképpen nem rendezheted.

2012. okt. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
14%
megdunà´lak meg anyád is
2012. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!