Velem van a baj?

Figyelt kérdés

A szüleim már nagyon régóta nincsenek együtt. (egészen pontosan amióta anyum terhes lett) Össze se házasodtak. Én anyummal élek. Mindenhol azt olvasom, hogy milyen rossz, ha az elvált szülődnek új barátja/barátnője van. e engem nem zavar, ha anyum összejön valakivel. Inkább az zavar, ha nem mondja el. Velem van a baj? Normális válaszokat kérnék!

14/l



2013. jan. 5. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, mivel te így nőttél fel, neked ez a normális
2013. jan. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs baj veled,sőt...
2013. jan. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem. A többieket sem kéne, hogy zavarja, ha az új kapcsolat jó, vagyis az illető pár normálisan viselkedik a családdal.


Teljesn normális a hozzáállásod, csak neked nyilván könnyebben megy, mivel sosem éltél Apa-Anya-gyerek felállásban, mint azoknak, akik éveken át abban voltak, hogy az ő szülei örökre együtt lesznek vele... Persze, hogy nehéz nekik megemészteni, hogy szeretett Apukájuk helyén egy idegen bácsi ül a vasárnapi asztalnál...

2013. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Téged azért nem zavar, mert nem éltél soha úgy, hogy együtt voltak szüleid. Neked ez a természetes.
2013. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar az jó... de azért csak óvatosan a bizalommal a pasi felé. Sajnos én úgy jártam, h amíg anyám nem volt otthon, a pasija kikezdett velem, a pasi letagadta, anyám nem hitt nekem és elzavart onnan... még szerencse h már nagykorú voltam. Anyámmal azóta nem beszélek, azt a férget meg gyűlölöm!
2013. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!