Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keresett magának "pótgye...

Miért keresett magának "pótgyerekeket" az öcsém, amikor van két sajátja és három unokája?

Figyelt kérdés

Öcsém már kamasznak link volt, nem tanult, kocsmázott, csajozott (mennyiségre ment, nem minőségre). Fiatalon nősült, sokszor megcsalta sógornőmet, aki ennek ellenére nem hagyta el. Jelenleg nyílt házasságban élnek. Két gyerekük van, az egyik már megnősült, van náluk három kicsi, a másik még otthon él, főiskolás. Az öcsém nem foglalkozik velük, holott mindkettő jó tanuló (volt), csendes, normális, sosem voltak bulizósak, a kislánynak még nem is volt barátja. Helyettük (és az unokák helyett) öcsém a legutóbbi nőjének a 14 éves lányával lóg, magával hordja kocsmázni, vásárolgat neki (a lánya az ösztöndíjából fedezi a sulit, otthonról nem kap pénzt), a saját családnevén szólítja stb. (Abból, amit facebookon látok, a csaj egy buta kis liba, felszínes, pasizós, iszik...)


Miért csinálhatja ezt? Semmi veszekedés nem volt köztük (jóban vagyok a gyerekeivel, tudnám), bár nyilván nem helyeslik az életvitelét. Miért nem unokázik inkább (karácsonyra sem vett semmit a kicsiknek, a "fogadott lányát" meg elhalmozza ajándékokkal)? Egyszerűen nem értem, más a helyében büszke lenne a családjára.


2013. jan. 5. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
szerintem azért, mert önmagára emlékezteti.
2013. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
vagy mert dugnak vagy dugni akarja ... :)
2013. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát elképzelhető be szerelmesedett a 14éves lányba.Majd esik pofára nem kicsit.Az viszont ronda dolog a sajátjait elhanyagolja.
2013. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
mer öcség továbbra is egy link
2013. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Facebookon írogatják ki egymás üzenőfalára, hogy így imádlak meg úgy imádlak. A lány anyja (az exszerető) állítólag nem örül ennek a "barátságnak". Szenteste is elrohant hozzá, az unokákhoz sem akkor, sem azóta. Akkor ez ugye nemcsak nekem furcsa?
2013. jan. 5. 14:40
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

egyik gyereke sem ütött rá, ez a kiscsaj hasonlíthat rá természetben valószínűleg a legjobban, így őt érzi magához legközelebbnek

hasonló a hasonlóval, illetve madarat tolláról, embert barátjáról

egy örök életében bulizós alak nem tud mit kezdeni egy komoly, tanulós, az életet nem egy nagy játéknak tekintő valakivel

ezzel nem azt írom hogy rossz ember lenne egyik is, csak egyszerűen nincsenek egy hullámhosszon, nincs közös téma, hobbi, semmi

azzal a lánnyal meg biztos jobban van

nekem is van pótapum, cigizős, bulizós vagyok, a szigorú, bigott anyák szerint "rossz". a pótapum lánya meg szolid, nem pasizós, stéber (amúgy semmi bajom vele, de egy mondatot nem bírunk beszélgetni mert ő csak a tanulásról tud) így a pótapum néha örömmel szabadul el mellőle velem beszélgetni, iszogatni kicsit

hát így van

2013. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Semmiképpen sem tartom életképes dolognak, hogy önszántából egy középkorú férfi "barátságból" kettesben lógjon egy 14 éves kislánnyal. Ha társaságban találkoznak, és akkor jót beszélgetnek, vagy valamiért kell segítség, vagy bármi más kapcsolat van, akkor érthető, és rendben van, de hogy ez legyen neki a kikapcsolódás... hát nem tudom elképzelni.


Szerintem elég valószínű hogy bele van zúgva a kislányba, különösen ha már a kislány nem kislánynak néz ki. A mai gyerekek elég felnőtten tudnak kinézni már ennyi idősen.


Ha meg szellemileg partner neki ennyire egy ekkor lány, akit a vásárlás, piálás meg a bulik érdekelnek, akkor az öcséd is elég szánalmas alak.

2013. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Lehet most mar pedofilbe ment át es tetszik neki az a gyereklány.

Más magyarázat nincs, vagy nagyon szerelmes az anyjába.

Majd ha lerobban a sógórnöd ápolhatja, majd elböfög neki egy bocsánatot, amit persze nem gondol komolyan

2013. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Az öcsikéd pedofil
2013. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pedofil.
2013. szept. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!