Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akinek a...

Van köztetek olyan, akinek a párja valamilyen betegségben szenved?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Az idegbetegség öröklődik. Én a páromtól kaptam.
2013. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
40%
meg van fázva :'D
2013. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az enyémnek magas a vérnyomása
2013. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
tulajdonképpen nem betegség, de szinte már betegesen komplexusos, soha nem érzi magát elég jónak, még nekem sem, ezért sok a civakodás köztünk.
2013. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom mennyire komoly betegségre gondolsz.

A férjem epebajos, így oda kell figyelnem, mit főzök, K betűs, túl fokhagymás, túl zsíros kizárva, különben másnap nagyon rosszul lesz.

Ezen kívül migrénes fejgörcsei vannak, szerencsére ritkán.

2013. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A sógornőm párja gyerekkora óta cukorbeteg, inzulinozza magát meg megvan szabva mikor étkezhet és mennyit. És most nemrég kiderült hogy valami emésztési problémája lehet mert hetek óta görcsölt a hasa majdnem napi szinten és ugye nem mindig tudott nagy wc-zni sem meg enni sem. Az orvosok most valami emésztési problémára gyanakodnak de még nincs túl minden vizsgálaton, persze időnként be kell mennie kórházba infúziós kezelésre meg vizsgálatra de szerencsére aznap hazaengedik, ha nincs nagy probléma.

Szegény sógornőmnek megvan így is a maga baja plusz a párja miatt is aggódik, akivel már az esküvőt tervezik mert májusban lenne de ha kiderült hogy komoly a baj lehet halasztják, egy kicsit. Barátnőm is kész van idegileg miatta hogy a nővére kezd belebetegedni az aggódásba.

2013. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Enyém is meg van fázva :) Itt köhög, meg bevackolt egy ZS kategóriás filmmel, szegényt úgy sajnálom :(
2013. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Erős pollenallergiája van és ezenkívül allergiás majdnem minden zöldségre, gyümölcsre és a magvakra is(dió, mogyoró stb.).

Szóval oda kell figyelni miből mennyi kerül a kajába.

2013. jan. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A vérnyomása kicsit magas, bár amióta engem megismert már nem szedi a gyógyszereket...
2013. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az enyémnek atípusos anorexia nervosája van.
2013. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!