Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kiderülne, hogy valamilyen...

Ha kiderülne, hogy valamilyen halálos betegségben szenvedsz, harcolnál az életedért?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel a kérdést,mert nem egy ember mondta már nekem,hogy ő bizony nem tenné.Ha például rákos lenne, nem csinálná a kemoterápiát,hanem vagy öngyilkos lenne, vagy pedig élne,bulizna,szórakozna kifulladásig,de nem késleltetné az elkerülhetetlen véget.
2010. júl. 25. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem harcolnék. Öngyilkos lennék, de előtte buliznék kifulladásig. Kipróbálnám azt, amit eddig nem tettem. A maradék pénzemből elmennék megnézni a nyílt tengert, óceánt.
2010. júl. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én harcolnék, mert még vannak céljaim az életben, sok dolog amit el akarok érni.

és ha végül mégsem 'nyernék' a családom legalább tudná, hogy nem dobtam el az életemet és őket is küzdelem nélkül, mert fontosak számomra.

mondjuk, ha olyan betegségem lenne, hogy nem tudnék magamról már egy idő után, nem ehetne egyedül hagyni akkor elgondolkoznék, de az elveimmel eléggé ellentétben van az életünk eldobása (sebésznek készülök)

remélem hogy sosem kell szembesülnöm ezzel a dologgal.

2010. júl. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sebészként jó párszor szembesülni fogsz a halállal..


Küzdenék,van két pici gyermekem,és nagyon félek a haláltól!

2010. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küzdenék, ennyivel tartozom a férjemnek, kisfiamnak. Ha mégsem sikerülne és meghalnék, legalább tudnák, hogy mindent megtettem, hogy velük maradhassak.
2010. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Én nem harcolnék, mert az életem egy nagy nulla, családom, rokonaim nincsenek, egyedül élek és csak napról-napra. Nem élvezem az életet így nem is szeretném meghosszabbítani.
2010. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem harcolnék,mert az étkezési zavaraimba előbb utóbb úgyis bele halok...szerintem jól bezabálnék,csak egyszer az életbe...aztán aludnék egy napig,utána rendeznék egy akkora bulit,hogy csak az ott készült képekből tudnám mi is történt...Utána vennék egy kis lsd-t,meg több heroint.Kiélvezném az lsd-t...miután elmúlt a hatás teljesen,pedig overdose.:)
2010. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!