Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben lehet valamit...

Török Endre :D kérdése:

Ilyen helyzetben lehet valamit csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Aza gondom, hogy apám és anyám elvált 2 éves koromban apámhoz szoktam járni csak 280 KM van közötünk amikor tud hív és én felmegyek hozzá ott náluk jól el vagyok meg minden Jó a környezet minden jó a családja a felsége jó fej stb. Itthol meg anyám Szinte nem foglalkozik semivel se :(

Tehát mit tudom én bejön Tv-t nézni az ágyamon magól és arra nem képes hogy legalább felszedje maga után vagy valami és mit tudom én mikor megkérem 1 héten 1 szer hogy ágyazon meg mert fáradt vagyok nem ágyaz meg a maghéj ott az ágyon kivagyok már.Már kínomba arra gondoltam hogy elköltözök apámhoz csak nem tudom belegyeznének-e apám és családja hogy ot lakjak :( Szerintetek micsináljak? :S



2013. jan. 6. 19:52
 1/1 anonim válasza:
Beszéld meg anyukáddal hogy változzon meg, mert te már ezt nem bírod.Próbálj vele beszélni, és megváltozik :)Lehet neki is vannak problémái, segíts neki hogy megoldódjanak, hidd el minden jobb lesz :)Sok sikert
2013. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!