Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy segíthetnék anyukámnak,...

Hogy segíthetnék anyukámnak, hogy elismerjék a munkáját?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van nekem egy anyukám, aki gyönyörű ruhákat tervez és ő is varrja őket. Aki látja a munkáit, az mind megdicséri. De vidéken nincs semmi lehetőség a kitörésre, csak hülye munkák elvégzésére kevés pénzért. Értsd: Mari néni jön egy cipzárfelvarrással, de elvárná, hogy ingyen legyen, hiszen "ezt még a hülye is meg tudná csinálni". A nyáron költözünk a fővárosba de ő azt mondja, hogy nem akar ezzel foglalkozni, mert tele van a város fiatal divattervezőkkel. Viszont én rendszeresen a ruháiban járok és mindenki azt hiszi, hogy designer boltban vásárolok. Fogalmam sincs, hogy tudnék neki segíteni, mert tényleg nem fiatal már, de annál tehetségesebb és precízebb. Hogy keressek neki lehetőségeket és segítsek abban, hogy ne adja fel, amiben a legjobb?
2013. jan. 7. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Egy szuper weblapra tegyétek fel a ruhákat, az árakat, elérhetőséget. Aztán másik weblapokon helyezzétek el a bannereket. Illetve Pesten teljesen nyugodtan vállaljon el apróbb varrásokat is. Pl a 7. kerületben a varrónők egy cipzárért 3900-at kérnek el! Rablás...
2013. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az tényleg durva.
2013. jan. 7. 13:57
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi egyébként!
2013. jan. 7. 13:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Aukciós oldalra is pakoljatok fel néhány ruhát. Gondolok itt a vaterára pl. Aztán lehet készíteni akár önálló weboldal is. De ezen felül én minden követ megmozgatnék. Minden, a témához kapcsolódó egyénnek elküldenék egy levelet néhány fotóval.
2013. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
csináljon egy facebookos "webshop"-ot. nem viccelek. rengeteg ilyen oldalt ismerek fb-n, akik ruhákat adnak el. ha elkezded reklámoztatni a barátaid körében, szépen lassan eljut nagyon sok emberhez. én is szívesen reklámoznám. hidd el, nagy lenne rá a kereslet. :)
2013. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig érdemes úgy érdemes feltenni bárhová is a ruhákat, hogy a már elkészülteket fotózzátok le, és nem készítetek többet bármiből is feleslegesen. Ez azért is jó, hiszen a vevő megadhatja a méreteit. Elvégre egy tervezői ruhában az a jó, hogy a saját méretünkre szabottan kapjuk meg.
2013. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze utolsó, ez nyilvánvaló. Ez a facebookos webshop nem is rossz ötlet, lehet, hogy megbeszélem vele:) Divatbemutatókra is gondolnék, hogy esetleg jó lenne valamin megmutatnia magát, régebben sokat szervezett, csak bejöttek az anyagi és magánéleti gondok..
2013. jan. 7. 14:09
 8/13 anonim ***** válasza:

A facebook nagyon jó ötlet, én is ezt tanácsolnám. Szervezzetek néha nyereményjátékot, az általában nagyban növelni szokta az oldal nézettségét. Szerintem fél év alatt egész jó kis üzletet fel lehet építeni, de fontos, hogy ne csak a ruhák, hanem a róluk készült fényképek is igényesek legyenek.

Ilyenre minőségűre gondolok: [link] (semmi közöm az oldalhoz, én is csak egy lájkoló vagyok a sok közül)

2013. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Most jövök a rossz gondolatokkal. Anyukád ezt bejelentett, adozott foglalkozásként üzi? Mert ha nem, akkor csak csinján az árusitásokkal, hirdetgetéssel, mert a NAVÜ elöbb érhet oda mint a vásárlo!
2013. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ajánlanám a meska.hu-t is,oda is feltehetnétek a ruháit.
2013. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!