Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan segithetnék az anyukámnak?

Hogyan segithetnék az anyukámnak?

Figyelt kérdés

az anyukám már lassan 11-12 éve folyamatában dolgozik reggel 5-töl este 22-23 oráig és már kezdtem eltávolodni töle nem láttom tul ritkán csak hétvégén de akkor takarit fözz meg minden.apám kiskoromban elhagyott és én nem birom nézzni hogy ennyit dolgozik már szinte semmit sem kérrek töle de ezzel nem tok mi csinálni.hogyan segithetnék neki?

én mindig mondtam hogy az élet rossz mert 7-15 éves korig suli utána 4-5 év szakközép és végül dolgozunk 40 évig de neki már most nagyon fáj a háta.


2011. dec. 4. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Esetleg átvállalhatod a házimunka nagy részét.
2011. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A házimunkában mindenképpen segíthetsz. Hogy hétvégén ne neki kellejen még pl. a takarítással is bajlódnia, hanem ahelyett tölthetnétek együtt időt, vagy pihenhetne.
2011. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Éreztesd vele, hogy szereted. Hidd el, sokat jelent, még ha nem is fizikailag.
2011. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%

23 vagyok de a hátam iszonyatosan fáj, néha fel sem tudok kelni

anyám 50 éves kutya baja

nem nézi a kort a betegség

2011. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amit át tudsz vállalni: bevásárlás,mosás,vasalás,ha tudsz főzni akkor a főzést is.Akkor ha ezt mind-mind nem kell ellátnia,akkor a hirtelen rászakadó szabadidőt fordíthatja rád,vagy épp csak leülhet egy könyvvel vagy épp a tévé elé.
2011. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg azért rossz nőnek lenni mert húzzuk az igát egész nap a munkahelyen, utána otthon vár a nyavalyás háztartás, ami ugyanolyan meló, csak se pénz, se elismerés nem jár érte. Szóval tényleg ebbe segíts be, de ne csak kérdezd tőle hogy mit segíts hanem csináld meg pl. suli után ha van időd. Már az is olyan jó tud lenni ha nem kell kiteregetni vagy elmosogatni, vagy ha valaki beágyaz, vagy ha bevásárol és nem kell hétvégén egy fél napot a hiper-szuperben tömörülni. Szóval hajrá!!!
2011. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reggel 5-től este 22-ig, az 17 óra munka, és mindössze 7 óra alvás lenne, de nyilván fürdik, meg eszik is, tehát max 5-6 órát alszik egy nap.


Ettől függetlenül a szándék nemes, és dicsérendő. :)

2011. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!