Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék anyukámnak?

Hogyan segíthetnék anyukámnak?

Figyelt kérdés
Szakítottak a barátjával 2 év után, és nagyon kivan. Próbál erősnek tűnni. Én nem vagyok az az érzelgős fajta de valamit mégiscsak kéne csinálnom. Esetleg valami ötlet?16L
2011. jún. 26. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem kell erőltetni, hogy beszéljen róla. Legyél mellette. Csinálj neki egy finom kávét, ülj le vele beszégetni, ha akar, mesélj neki, milyen volt a nap, ilyesmik. Egyszerűen csak éreztesd vele, hogy ott vagy mellette. Az nagyon nagy segítség neki.
2011. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyél mellette nagyon sokat és ha látod, hogy sírni akar gyorsan kezd el valamit mondani, hogy ne is gondoljon rá! Az segítene rajta, ha visszajönne a barátja, mert nagyon sokára fogja elfelejteni az együtt töltött időt..:S Szóval legyél mindig mellette, legyél vele most fokozottan kedves..stb.
2011. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell 'direkt' felhoznod a témát, csak legyél ott mellette, esetleg nézzétek meg együtt a kedvenc filmjét, ilyesmik, ha szóba hozza, akkor beszélgess vele róla, amúgy pedig elég, hogy érzi, hogy ott vagy neki:)
2011. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tartsd oda a vállad,ha sírni akar.Hidd el ez a legnagyobb segítség.
2011. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Esetleg még pluszba találj ki közös programot. Nem gondolok nagy dolgokra... Pl. Süssetek valami fini sütit vagy főzzetek...ha jó idő van menjetek el kirándulni valami jó új helyre ami nem emlékezteti a volt baràtjára... Remélem segítettem...:) 18/L
2011. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán mondd azt neki, hogy ha a pali elhagyta, akkor valószínűleg nem ő volt az igazi társa, de legalább kapott esélyt, hogy megtalálja. Valaminek a vége mindig valaminek a kezdete is.
2011. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!