Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Helga névről?

Mit gondoltok a Helga névről?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 21:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Oreges es durva. Ez a 2 szo ugrott be. Nekem nem tetszik.
2013. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%
Fiatalos és finom
2013. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nagyon tetszik,szép,nőies név.
2013. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
57%
A Henrietta (Heni) szebb :)
2013. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%

Ismét egy olyan kérdés, amire rizikós válaszolni, mert valaki mindig lepontozza a választ. Akinek tetszik a név, azért, akinek nem, annak meg azért.


No, de nézd, ezt találtam:

Október 3. Helga névnap.

(skandináv) Jelentése: megszentelt,

egészséges, boldog.


V.gif


Életfeladata az emberek közti kapcsolatok megvalósítása. Bizalmat és kedvességet sugároz. Ehhez önmaga vállalása szükséges. Nem szabad szerepeket játszania. Személyisége az elfogadástól függ, hiszen harcolni nincs ereje. Támaszkodnia kell az emberek szeretetére, és megbecsülésére. Olyan helyzetekre van szüksége, ahol megbecsülik és meghálálják segítőkészségét. Arra született, hogy szeretetet árasszon környezetére. Olyan férjre van szüksége, aki társa lehet a családépítésben, s akitől feltétlen elfogadást és megbecsülést vár. Érzékenyen reagál minden kritikára, ami miatt sértődékeny. Nagyon könnyen csalódik, és nem ismeri be esetleges felelősségét. Hajlamos mártírszerepet játszani. Legnagyobb problémája kishitűsége és az illúziók kergetése.

2013. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
szerintem embernek csúnya, a cicámat hívták így, neki aranyos volt :D de a lányomnak tuti nem adnám
2013. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Nekem tetszik en ha gyerekem születik biztos H betuvel kezdodo nevet valasztok most divat a Hanna is ..
2013. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%
Szép név szerintem, és fiatalos, számomra kicsit ilyen előkelős hangzású, de nem nagyon; szerintem szép:)
2013. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a hé arnoldból az a ronda lány jut eszembe, akit helgának hívtak és aki szerelmes volt a srácba vagy fordítva, már nem is emlékszem. Utálatos, durva név.
2013. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Ha a fiam lány lenne,így hívnák.Szeretem ezt a nevet.
2013. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!