Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utalhat, ha valaki még...

Mire utalhat, ha valaki még mindig tartja a kapcsolatot a volt párja (meghalt) gyerekével? Nem tudja elengedni az illetőt?

Figyelt kérdés
3 éve halt meg a srác, állítólag már kész új kapcsolatot kezdeni. Azonban a srác családja szinte a második családja. Jóban van a szüleivel, testvérével. Sőt a srác régi barátnőjével is baráti a viszonyuk, sokszor vigyáz a gyerekükre. Hozzátartozik, hogy a fiú két éves volt mikor összejött az apjával, 5 évig voltak együtt, szóval 7 éves koráig. Azóta is tartja vele a kapcsolatot, akár hétvégére is átviszi. Ez lehet az oka csak? Vagy még az apját látja benne?

2013. jan. 8. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a gyerek ragaszkodhat hozza es nyilván o is a gyerekhez. Elvesztette az apját, a nő amolyan potanya is lehet a szamara. Miért baj ez?
2013. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez az apának van a legkevesebb köze. 5 évig rendszeresen része volt a gyerek életének, az apa párjaként, és ha jól értem, nem elhagyták egymást, hanem a férfi halála vetett véget a kapcsolatnak.

Miért kellene elhagynia a gyerekkel való kapcsolatot?????


Nem vagy normális, ha ezt várod tőle.

2013. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ilyen nincs benne. Egyszerűen csak a szívéhez nőtt az a gyerek, hiszen 5 évig nevelte. És a gyerek is megszokta, hülyeség lenne kivonulni az életéből, mondván, apád meghalt, én nem vagyok az anyád, na csá...
2013. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Skywalker33 ***** válasza:
54%

Van olyan hogy szellemi család, gyakran egybeesik a vérszerinti földi családoddal és általában a szellemi családoddal együtt tervezitek az életeket mert együtt akartok fejlődni. Szóval az a családja is a családja amiről nem gondolod hogy az. Sőt. Ha megfigyeled Jézus szavait: nem a te anyád és apád a te családod hanem...etc (keress rá!) ott is észreveheted hogy a szellemi családdal erősebb lehet a kapcsolatod mint vér szerinti családoddal mert már sok élet kalandjai kötnek össze, egyszerre indultatok el a fejlődés útján és egymást segítve akartok célba érni.

Mert akkor még tudtátok mi a cél :)

Üdv,

T :)

2013. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeségeket zagyválsz. Miért ne szerethette volna meg a gyereket önmagáért? 5 éven keresztül vette ki a részét a neveléséből, könyörgöm! Hogy törölne már el mindent egy haláleset?
2013. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!