Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Joga van egy szülőnek bármit...

Joga van egy szülőnek bármit megtenni a gyerekével (értsd: úgy bánik a gyerekével, mint egy szemét sz@rral), holott ő felháborodik, ha nem kapja meg a kellő tiszteletet a gyerektől?

Figyelt kérdés
Magyarul: miért van az , hogy a szüleim azt hiszik, hogy ők bármit megtehetnek velem, de én viszont , ha nem táncolok úgy , ahogy ők fütyülnek, akkor én vagyok az utolsó kis sz@rdarab. 24L

2012. dec. 26. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg velük! Ha nem sikerül, nem kötelező tartani velük a kapcsolatot.
2012. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bővebben!
2012. dec. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert hagyod, hogy gyerekként bánjanak veled.

Ha nem tetszik akkor kezd el önmagad eltartani és külön élni, addig meg kénytelen vagy elviselni, mert a családját sajnos nem választhatja meg az ember.

24 évesen elég felnőtt vagy már , kezd el irányítani az életed.

2012. dec. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

rajtuk már nem tudsz változtatni, gondolom gyerekkorodban sem viselkedtek veled másképp.


24 évesen nincs más választásod mint a saját lábadra állni. biztosan vannak barátaid, vagy más rokonok, akik egy kicsit tudnak segíteni.

ne maradj ebben a környezetben, mert csak még jobban lerombol.

2012. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sehova nem tudok menni, mert nincsenek rokonaim se meg semmi. A tanulmányaimat a szüleim finanszírozzák, tehát muszáj vagyok itt maradni. Akartam dolgozni, de nem engedik.
2012. dec. 26. 12:48
 6/15 A kérdező kommentje:
Idegileg meg teljesen kikészít ez az egész. Semmi nem jó nekik...ha lehoznám a csillagos eget, az se lenne jó nekik. Már szeretnék kialakítani magamnak egy magánszférát, de mindenbe belekötnek, és semmit nem engednek meg nekem. Ha meg az akaratuk ellenére próbálok valamit csinálni, akkor meg megfenyegetnek.
2012. dec. 26. 12:50
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le, dolgozz, és próbáld befejezni a tanulmányaidat. Nem normális, hogy egy 24 évest pórázon tartanak.
2012. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért bánnak igy veled mert hagyod,nem állsz ki magadért.

Ha elakarsz menni dolgozni(ezek szerint suli mellet tudnál melózni)akkor elmész.felnőtt vagy viselkedj is ugy.

2012. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én anyám is ugyan ilyen, megértelek. Teljesen idegbeteg, lusta dolgozni, de sír, hogy nincs pénz, csapkod egész nap. Ha ki merek menni, amikor épp neki nem tetszik, üvölt, hogy menjek onnan. Ha csinálok valamit, üvölt, hogy hagyjam, úgyis csak elrontom. És még el is várná, hogy én mosolyogva, vidáman, kedvesen szóljak hozzá. Ha szóvá teszem azt mondja, hogy ő úgy beszél velem, ahogy akar.
2012. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor remélem, hogy olvassa az anyósod és egy percig nem enged semmit leválasztani.
2012. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!