Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nyilvánosan csalt...

A férjem nyilvánosan csalt meg. Szerintetek?

Figyelt kérdés
kiderült, és képeket is láttam róla, hogy egy haverja legénybúcsújában a fellépő táncoslányt aki kihívta magához a showhoz taperolta és kézzel elkezdte kielégíteni.megalázva érzem magam, hogy ennyi ember előtt tette ezt. Ti megbocsájtanátok ezt?
2013. jan. 8. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 anonim ***** válasza:
82%
fúj, úristen.. :S nem, nem bocsátanám meg..
2013. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/116 anonim ***** válasza:
85%
Biztos, hogy nem..
2013. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/116 anonim ***** válasza:
19%

kinek mi számít megcsalásnak.. :)

én nagyon hím soviniszta vagyok, ezért most külön elnézést is kérek, de egy legénybúcsú az egy legénybúcsú... valamint a tapizás és a kezes dolgok szerintem nem számít megcsalásnak...

mondjuk ha egy józan pillanatába kettesbe csinálna ilyet egy nővel azt már inkább mondanám megcsalásnak..

valamint szerintem egy táncoslány nem hagyja magát minden egyes pasinak, hogy megújjazák a koszos kezükkel... lehet, hogy csak odanyúlt neki! beszéld át a férjeddel mert szerintem ez nem elég ok a válásra!

2013. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/116 anonim ***** válasza:
21%
Ebben hol a megcsalas? Az elkezdte kielegiteni nem sokat mond, plane hogy a musor resze volt.....
2013. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/116 anonim ***** válasza:
23%
muti a képeket akkor tudom megmondani
2013. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/116 anonim ***** válasza:
19%

Ugyan mar egy reszeg legenybucsu es nem is ismerte azt a k@@###semmi erzelem nem volt benne.De csunya dolog undorito de sok ferfi megteszi osztonos allatias viselkedes.

Nem erdemes ez miatt felrugni egy hazassagot ha szereted ot igazan.

2013. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/116 anonim ***** válasza:
84%
A férjed tudott volna nemet is mondani a felkérésre, nem tudom mit tennék a helyedben, de nehezen hiszem, hogy megbocsájtanám.
2013. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/116 anonim ***** válasza:
86%

Én kiba**nám mint macskát sz***i!!! Nekem nem fér bele! De kinek mi!

Nálam az hogy elkezdte kézzel kielégíteni, abból én azt szűröm le hogy elkezdte neki verni mindenki szeme láttára!! Ez több mint megalázás! A legénybúcsún is lehet kultúráltam viselkedni és nem feltétlenül kell nőket is hívni! Sztem. normális párkapcsolatban ez elfogadott és mindenki tudja mit szabad és mit nem és hogy minek mi lesz a következménye!! Ha a párodnak meg nem kötötted ki külön hogy nőket nem akarsz körülötte látni, akkor az meg csakis a te butaságod!

2013. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/116 anonim ***** válasza:
88%
Juj nem..
2013. jan. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/116 anonim ***** válasza:
31%
Hát nem tudom, én férfiból vagyok, de ha olyan képekkel szembesülnék, hogy a párom egy leánybúcsún, a műsor részeként hozzányúl a táncos farkához, arról max a "jól áll a kezedben ez a méretes darab" c megjegyzés jutna eszembe kaján vigyor kíséretében, de nem a válás... horribile dictu, esetleg szexelhetnékem támadna, hogy bebizonyítsam, a megszokott is jól áll neki:)))
2013. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!