Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszakítanátok a kapcsolatot...

Megszakítanátok a kapcsolatot a négy éves gyeretekkel, ha kiderülne, hogy nem tőletek van?

Figyelt kérdés
Tegnap volt itt egy kérdés ezzel kapcsolatban és nagyon felháborított.
2013. jan. 8. 12:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, nő vagyok, elég valószínű, hogy az én gyerekem :D

Viszont a szeretet szerintem erősebb - kellene hogy legyen - mint a büszkeség.

2013. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
64%

HA négy évig neveltem, már nem.

Múgy én is nő vagyok, úgyh bennem is elég fiktív a dolog :D

2013. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ez nem olyan dolog, amit az ember eldönt, és megteszi! Én nem tudnám! Olyan erős érzelmi szálakat, mint ami gyerek és szülő között van nem lehet egyik napról a másikra elvágni! A szeretet erősebb, mint a csalódottság, és a düh, amit ilyenkor érezhet valaki! Max az anyukát lehet meggyűlölni, de Őt nagyon!

Kb. 12-13 éves voltam amikor véletlenül megtudtam, hogy a nagymamám, akit imádok nem az igazi nagymamám. Először sírtam, ordítottam anyámmal, és nagyimmal, de nem ezért, hanem, mert eltitkolták. De utána minden a helyére került bennem, és a mai napig imádjuk egymást!

2013. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
62%

Egy ismerőssel fordult elő, ott azt hiszem 6 év körül volt a kislány. (és volt egy nagyobb gyerek, aki tényleg az övé) Ő nem szakította meg a kapcsolatot a lánnyal. Ma már felnőtt, a mai napig jó a kapcsolatuk. Ismerősöm azt mondta, hogy az anyja verte át, a gyerek csak áldozat lenne, és ő is, hiszen ő is elvesztené a gyerekét. Szóval nem csak a lány miatt emelkedett felül a sértettségén, hanem saját maga miatt is.


Én amúgy azoknak a filmeknek a hatására szoktam ezen elgondolkodni, mikor összecserélik a gyerekeket. Van egy 5 évesem. Nem tudom mit tennék. Lehet félnék, hogy a másik pár vissza akarja kapni (ugyancsak filmek hatása :)) így inkább legyűrném a kíváncsiságot magamban, hogy lássam a vér szerinti gyerekemet. Mondom ezt most.

2013. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kicsit azért az apát is megtudom érteni. Megtudja, hogy négy évig nevelt és szeretett úgy egy gyereket intha a sajátja lett volna az azért elég trauma.

Mg nem szakítanám de, hogy pár hónapig nem tudnám elfogadni és kerülném az biztós.

2013. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
34%
Kicsit aljas így vájkálni a másik kérdrező magánéletében.
2013. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
78%
A gyerek nem tehet semmiről,ennek függvényében nem!Inkább az anyára lennék ideges,hogy volt képe ezt megcsinálni!!!
2013. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
91%

Ha magánélet akkor ne írja ki nyilvános oldalra.

Ez egy anonim oldal, azon csámcsognak az emberek amit a többi eléjük tesz. te is aljas vagy mert el mered olvasni az emberek titkaira való kérdéseket...

2013. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
28%

Én tettem fel azt a másik kédrést és nem értem, minek ezt úgy felfújni?

Nem fog emlékezni rám, az anyjával megbeszélem, hogy ne is tudjon rólam és nem lesz semmi baja.

Szeretnék új életet kezdeni, de az úgy hülyen hangzik, hogy hetente látogatom közben a volt feleségem gyerekét.

2013. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
77%

Megtörtént eset: Kisiskolás volt a

egy kislány, amikor egy vérvizsgálat során kiderült, hogy nem az az apja, aki nevelte. A pasi otthagyta őket.

Az anya értetlenül állt a dolog előtt, hiszen ő sosem csalta meg a férjét, így DNS vizsgálatot kért. Az férje valóban nem a biológiai apa. De itt jött a hidegzuhany, az a nő sem volt a biológiai anya. Ekkor derült ki, hogy el lett cserélve a kislányuk a születése után a kórházban.


Sikerült kideríteni hosszan procedúra után, hogy hol él az igazi lányuk. De addigra már annyira kötődött mindkét szülőpár a nevelt lányukhoz, hogy egyik sem akarta a visszacserét. Abban maradtak, hogy tartják a kapcsolatot, és rendszeresen látogatják egymást, így figyelemmel kísérhetik a saját lányuk életét is.

Végül mindkét szülőpár a saját gyerekének lett a keresztszülője.

2013. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!