Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti megszakítanátok a kapcsolat...

Ti megszakítanátok a kapcsolatot egy olyan emberrel aki mellett romhalmaznak érzitek magatokat (akár rokon, családtaggal? )

Figyelt kérdés

Nekem ilyen problémám van.

Van egy ember, aki közel áll hozzám, és mióta sok változáson ment át gyönyörű,vagyis sok ember számára.

Ezt megjegyzik neki, mert ő szép, mellette egy átlagos vagy csúnyácska lány észrevehetetlen.

Ahhoz tudnám hasonlítani mint mikor egy ember kitolja a kukát, hogy majd a kukásautó elviszi, az emberek oda köszönnek az embernek aki a kukát tolja, de a kukát nem veszik észre, az csak szemét.

Én ő mellette egy ilyen vagyok,akit nem vesznek észre, teljesen leépül az önbizalmam, mert ő egy olyan személy, aki feltűnik. Én pedig egy szürke kisegér.

Sokszor vagyunk együtt, sokszor beszélünk, és egyre inkább úgy érzem nem illünk össze.

Úgy érzem, hogy teljesen leépül az önbizalmam, mellette egy senki vagyok.

Neki megjegyzik mennyire jó alakja van, mennyire szép, egy barátnőm is gyakran megjegyzi neki, hogy szép, jól néz ki, ahogy mindenki más bókol neki.


Azt, hiszem kicsit féltékeny vagyok:/. Bevallom, de csak azért mert jellegtelen vagyok, nem vagyok észrevehető, vagy csak megszoktak így, ő pedig változásokon esett át, pl: duci volt, és fogyott, most bomba, ez szembe tűnik, de aki évek óta ugyanúgy néz ki, az beépül és egy idő után elszürkül.

"Hé Mari befestetted a hajad?"-->szembetűnő, mert változik, de a Majának már nem fogja senki sem mondani, ha igazából Majának már 5 éve barna a hajszíne.

Szóval értitek.

Bomba lett, én átlagos, ezért mellette elveszítem az önbizalmam, mit ajánlatok, szakítsak meg vele mindent?


Konkrét személyt nem írtam, de gondoljatok pl: egy családtagra, mint egy unokatesó, aki egyben legjobb barát is. pl:).


Véleményt kérnék, mit cselekednétek.!

Hideget-meleget szívesen fogadok!:)Köszönöm


2012. nov. 18. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Újíts be magadon te is valamit, amitől megnő az önbizalmad, ha meg nem akarsz, akkor tessék úgy szeretni magad, ahogy vagy!

Megszakítani a kapcsolatot szerintem butaság lenne, hiszen ő nem tehet arról, "ami van"...

2012. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a legjobb barátod, akkor nagy hiba lenne. Azon nem gondolkoztál még, hogy Te is változtathatnál magadon? Mert ha ennyire nincs önbizalmad, nyilván nem is vagy elégedett magaddal.
2012. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
kidobnád őt, mert te nem változol? nem volna logikusabb neked is változni és "beűjítani", akkor neked mondanák, h "Maja, milyen jól áll ez a szőke". még ez a lány is. te is lehetnél, "bomba" (amúgy ez a szóhasználat, lol)
2012. nov. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igaz:). Most kezdek neki állni fogyókurázni, mert testalkatilag ratyinak érzem magam. Csak ezután lehet kapnám a megjegyzést, hogy koppintom őt.

Erre amit írtatok tudnám azt mondani, hogy nem akarok másnak megfeleleni,de már többször neki álltam én is fogyózni, és most elhatározom tényleg, hogy sportolok.

Ha talán szépnek látnám magam, és magamnak tetszenék, fel sem tűnne.

Mivel ő egy ilyen kitűnő személyiség, ezért veszik észre.

Bomba=homokóra alak, világosbarna haj, nagy kék szemek.

én szürke kisegérként, szőkés barna haj, zöld szem,körte alkat. Semmi különös, nem észrevehető,átlagos.

Erre értettem a bombát.

2012. nov. 18. 23:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Rokonnal nem szakítanám meg a viszonyt, akármennyire szép is lenne, én meg akármilyen ronda is lennék mellette.

De én ezzel a lánnyal sem tenném, ha amúgy jóban vagytok. Sok hasznod is származhat ebből a kapcsolatból. Hiszen őt mindig sok fiú fogja körülvenni, ennélfogva tehát körülötted is több pasi fog lebzselni. Lehet, hogy nem téged vesz észre a legtöbb, de mivel több fiút fogsz rajta keresztül megismerni, így ennek köszönhetően nagyobb esélyed lesz kifogni egy normálisat, akinek te is megtetszel. Szóval csak profitálhatsz a kapcsolatból.

Ne arra koncentrálj, hogy ő mennyire szép, hanem próbáld meg átlagosan is jól érezni magad a bőrödben.

2012. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
79%

hülyeség lenne emiatt megszakítani a kapcsolatot. nem tehet róla, hogy ő jobban foglalkozik magával, hogy neki ez fontosabb.


ha féltékeny vagy rá, fogyj le, vágass új hajat vagy fesd be, sminkelj, vegyél új ruhákat, bármi. DE ha nincs igényed változásra akkor ne kezdj el változtatni, viszont törődj bele, hogy mellette még átlagosabbnak tűnsz.

2012. nov. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Szóval valójában csak azokat szereted, akik mellett te tűnsz ki, ők meg csúnyák. Azért tartasz magad mellett embereket, hogy téged vegyenek észre? Valóban jobb lenne, ha megszakítanád vele a kapcsolatod, de nem a te, hanem az ő érdekében. "Picikét" számító vagy.
2012. nov. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Utolsó:Nem értesz. Tudod, rossz olyan kapcsolatban lenni aki mellett csak lehúzva érzed magad.

'Jajj de gyönyörű vagy' 'De szép ez az amazod' 'Úristen, mennyit változtál'-->ezt folytonosan, nem egyszer, nem kétszer, többször mindenhol ezt hallani, nagyon rossz tud lenni.

Egy ideje azt vettem észre, hogy nem is akarok vele már beszélni sem.

Nem vele van a baj, ő valóban nem tehet róla,hogy igényes, azzal van a baj, hogy neki az adotságai is így megvannak hozzá.

Nem mindenkinek van alapból smink nélkül gyönyörű arca.


Sportot már ma elkezdtem, étkezést holnaptól, ma már nem eszek semmit. Mármint hétfő van már, de ma éjjel nem eszek, reggeltől változok.


Sokan mondják, hogy hülyeség lenne megszakítani, itt mindenki ezt mondja: De talán picit megnyugodnék, ha csak 1-2 hétig nem kéne hallgatni, koncentrálhatnék a fogyókurára, és nőiesedhetnék.


Nem ő a hibás,de attól nekem rossz lehet, ezt szerintem lehet érteni, szeretnék önbizalmat, de mellette nem megy. Változtatok, de lehet hanyagolnom kell picit, nem egészen, csak kisidőre.

2012. nov. 19. 00:34
 9/9 A kérdező kommentje:

Holnap beszélgetni fogok erről vele.

Nem az, hogy nem vesznek észre, vagy ilyesmi alapból, csak őt, de kicsit furcsa is, mert ha valaki engem észre vesz, ő próbál vissza rántani. Képes besértődni, ha valakivel csak 10 percet beszélek, meg képes lenne besértődni, ha barátommal lennék. Sokszor mondta már,hogy ő tuti nem választaná a barátnője helyett a barátját olyan helyzetbe. . . Ó, dehogynem,ő lenne az első. Picit alapból is megváltozott a kapcsolatunk.

Én pedig döntésképtelen vagyok.

De azért köszönöm, majd beszélek vele, már ideje lesz, nem őrlödni hanem elbeszélgetni.

2012. nov. 19. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!