Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okokból szakítottatok...

Milyen okokból szakítottatok a párotokkal? Hogyan?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 15:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Már nem éreztem, hogy úgy szeretem őt, mint azelőtt...
2013. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
kihült a tea. ellaposodott minden
2013. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Engem a volt barátnőm megcsalt.Láttam az egyik közhelyen ahogy másik sráccal csókolózott.Mikor elment a srác odamentem hozzá elkezdett magyarázkodni hogy adjak neki még egy esélyt nemfog megint előfordulni.Adtam neki erre 4 nap múlva megint láttam azzal a sráccal.Odamentem (akkor még a srác is ottvolt)és megkérdeztem hogy ez mit jelentsen.Megint magyarázokdás stb. mondtam neki volt 2 esélyed mind a kettőt elszúrtad nem is sok időkülömbséggel mégegyszer nem dőlök be stb.A csávóval még majdnem össze is verekedtem.Végül elmentem.Utána még 2 napig folyton sms-t kaptam a lánytól de ebbe nem akarok részletesen belemenni
2013. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Illetve hogyan közöltétek vele?
2013. jan. 8. 15:33
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Árulás, hátbatámadás, olyan szinten, ahogy ha a világ legszemetebb embere lettem volna, akkor sem érdemeltem volna meg.


A hogyan pedig:


Többet nem tudott elérni.

2013. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%

5

*Többet nem tudott elérni, pedig nem egyszer keresett, amiről tudtam.

2013. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Kiment két hétre,a testvérével nyaralni külföldre,Horvát országba,én pont akkor veszítettem el az állásomat,azt mondta,ha majd találok munkát,akkor én megyek vele,nem a testvére!

Mire hazajött a csomagjai a ház előtt várták,a zár lecserélve......

2013. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%

ma 15:39 Ez azért durva.Nagyon szemét volt.


Egyébként a szerelem minden kapcsolatban elmúlik.Nem lesz 2-3 év után az a fellángolás, mint az első hónapokban,amikor még csak randizgat az ember. Az évek folyamán jönnek a hétköznapi gondok is. Az a fontos, hogy 2 ember tisztelje, becsülje meg egymást, s azonos céljuk, életvitelük legyen.

Aki arra vár, hogy mindig szerelmes lesz, az sose tudna megállapodni.

2013. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Másokkal randizgatott, nem vallotta be, de szerintem megcsalt. Mikor ezeket megtudtam, és rákérdeztem, anynira flegma volt és annyira nem érdekelték a következmények (5 év után), hogy elondtam, mit gondolok a viselkedéséről (nem veszekedtem vele, csak összefoglaltam), majd mondtam, hogy végeztünk, összepakoltam és otthagytam.
2013. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Szórakozott velem,nem tudta eldönteni,mit érez irántam.Hetekig tartó pitizés és könyörgés után meguntam,hogy én kinyalom a s..ggét,Ő meg jön azzal,hogy fogalma sincs,mit érez,mindezt néhány hónap után,amikor még javában tombolni kéne a szerelemnek.Mondtam Neki,hogy menjen,és ha esetleg majd tudja,mi érez,és az szerelem lesz,akkor keressen.Csak nehogy késő legyen.
2013. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!