Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már úgy a párotokkal, hogy még mindig szerettétek egymást, de már úgy éreztétek, hogy nem bírod többé elviselni a problémákat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor még sem szereted már igazán, mert nem megfutamodnál hanem próbálnád megoldani...ennyi...
2012. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez egyenlőre csak felmérés, nem szakítottunk.
2012. okt. 31. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen. Ő egy másik lányba menekült bele, két napos ismeretség után. És én sem bírtam már mellette így.

Gyönyörű szakítás volt, ha szabad ezt mondanom, mindent megbeszéltünk.

Majd egy hét múlva elmondott mindenféle k*rvának, csak azért mert egy sz*rkavaró "barátunk" össze-vissza hazudozott mindent.

Azóta nem is beszélünk egymással, pedig békésen, úgymond szerelemben szakítottunk.


16/L

2012. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

második!

sajnálom :/ és miket mondott a "barátotok"?

2012. okt. 31. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy én mindenféle g*cinek elmondom a volt barátomat, hogy azt mondtam kétszer megcsalt és ezért én is félrek*féltem.. Akkor, hogy most egyfolytában azt kívánom menjenek szét a barátnőjével stb.

A volt barátom nem hitt nekem mikor mondtam hogy én semmi ilyet nem tettem. Azt mondta ezek után, hogy takarodjak az életéből mert undorodik tőlem. Azóta egy szót sem váltunk, nem köszönünk, egymásra sem nézünk. Haragszik rám, ok nélkül. A barátnőjével pedig megy a nyali-fali. Ez a.. így szeretlek, úgy szeretlek szindróma.. A lány is nemrég szakított, szal van egy olyan érzésem hogy mindkettőjük részéről részben bosszú. Én a mai napig azt kívánom hogy legyenek együtt boldogok, sőt! Már attól boldog voltam hogy a fiú talán vele tényleg képes megtalálni az igazi örömöt. Pont ezért engedtem el hamar.

2012. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!