Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítottatok a szerelmetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottatok a szerelmetekkel/párotokkal egyszer, és újra összejöttetek, utána nem bántátok meg? Ha igen, akkor miért? 18L

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbántam. További fél évet pazaroltam egy olyan kapcsolatra, ami nem működött, és igazából esély sem volt arra, hogy működjön.
2012. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 évet bántam meg, legszívesebben kitörölném úgy ahogy van az egészet!Többször megbocsájtottam, de nem érte meg!Nem tisztelt, nem becsült úgyhogy kidobtam!
2012. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
megbántam, mert ugyanolyan maradt minden a nagy ígéretek ellenére.
2012. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszömöm a válaszokat! Nekünk volt egy fél éves szakításunk, utána ő keresett meg, hogy kezdjük újból. Én persze belementem mert még mindig szerettem. Attól féltem hogy nem változik meg. Azóta 8 hónapja vagyunk együtt, és sokkal normálisabban viselkedik velem, minden rendben szerencsére. Csak kicsit félek, mert nem szeretném ha átverne.
2012. szept. 11. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, van, akinek bejön. Mi az ellenkezőjét sorakoztattuk fel, de igazából az számít, amit te látsz és érzel. Én eddigi tapasztalataim miatt soha nem mennék bele ilyesmibe még egyszer, vagy nagyon speciális esetnek kell lennie, ami nem hiszem, hogy megtörténne.
2012. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is még anno összejöttem újra a volt pasimmal fél év szünet után.. Hát ugyanannyi időt voltunk együtt, amennyit először és ugyanazért lett vége: megszűnt a fellángolás (szerelemnek nem nevezném egyáltalán, ami valaha is volt köztünk) és már csak idegesítettük egymást a jelenlétünkkel és barátságosan megbeszéltük, hogy legyen vége. Nem bántam meg, mert így megláthattam, hogy tuti biztos, hogy nem vagyunk egymáshoz valók és tovább léphettünk. És a második szakítás sokkal szebb és barátságosabb volt, mint az első.. szóval szebb emlékekkel lett vége és annyira szörnyű nem volt sose, csak nem voltunk szerelmesek, ennyi az egész.
2012. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6/6

az alatt a fél év szakítás alatt tartottátok a kapcsolatot?

2012. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!