Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig voltatok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig voltatok együtt az első párotokkal, és miért szakítottatok?

Figyelt kérdés
Írjátok meg a nemeteket és a korotokat is legyetek szívesek, illetve, hogy akkor hány évesek voltatok mikor összejöttetek az első párotokkal.
2012. szept. 6. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 hétig, szakított velem, nem tom pontosan miért, talán túl őszinte voltam, de másnap már más fiúval járt.....(ő szakított pedig kezdtem beleszeretni) utolsó nap meg ott cigizett pedig úgy volt h nem cigizik és akkor nem is kapott tőlem se csókot se puszit:D 19 voltam, most 20 vagyok :)
2012. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de majd találsz jobbat, remélem! :)
2012. szept. 6. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:
16voltam a pasi 18 2 hétig voltunk együtt és azért szakítottunk mer ő még szerette a volt barátnőjét és nem működött köztünk a dolog 19/L
2012. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16 voltam 4 hónap ig jártunk, de neki kapóra jött egy csere diákos program és félévre kiment külföldre ezért szakítottunk mert távkapcsolatba nem akartunk bonyolódni. Utána megpróbáltuk megint mikor haza jött de nem volt meg az a plusz dolog közöttünk ezért inkább ráhagytuk. 20/F
2012. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én akkor 16 voltam Ő 18, kb 4 hónapig voltunk együtt...első szerelem volt és első együttlét is vele volt...de aztán külső okok miatt kényszer megegyezés alapján szakítottunk...vissza gondolva szép volt az a 4 hónap...de így ennyi idős fejjel örülök hogy nem lett folytatása...


N22

2012. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18 voltam, 2 évig voltunk együt és azért szakítottunk, mert valakinek aki az apja lehetne megvolt mindene... hát ilyen ez ha az ember nem burzsujnak születik:D
2012. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

18 voltam 2 hetes megszakítással voltunk együtt 1,5 évet. Nagyon féltékeny volt, mind a kétszer ezért szakítottunk, először én, aztán addig könyörgött, hogy kibékültünk. De a féltékenysége csak fokozódott, holott ő kezdett ki más lányokkal, ha vele voltam nem köszönhettem fiú osztálytársaimnak, ismerőseimnek szó szerint elrángatott onnan, egyszer még unokaöcsémtől is, wc-re nem mehettek ki egyedül, diszkóba sosem jártam csak házi bulikba, de nem csak ott kísért el, hanem saját házon belül is, lány vagyok, de azért wc-re egyedül szeretek járni :D Egyik házi buli alkalmával szakított velem, mert leültem picit gondoltam alszok, elég punnyadt a hangulat, ő meg utánam jött, hogy mi a baj, mondtam neki, hogy semmi, erre kérdezte, hogy hagyjalak békén, mondtam, hogy igen egy picit, amíg pihenek, erre ő jó akkor vége, részeg volt, az igaz, utána meg mindenkinek úgy adta elő, hogy én hagytam el, persze kb 10 ember hallotta a párbeszédet köztünk. Nagyon sokáig járt utánam, hogy béküljünk ki, de hogy őszinte legyek, csak szenvedés volt a kapcsolat, úgyhogy megkönnyebbülés volt a szakítás. Szakításunk után beiratkozott abba az iskolába, ahová én és a folyóson zaklatott, rángatott össze vissza, hogy valljam be, hogy még szeretem, hiába mondtam neki, hogy nem, mindig azt mondta, hogy de ő tudja, hogy a lelkem mélyén szeretem, volt, hogy osztálytársam állította le, hogy ne cincáljon és a vége az lett, hogy az osztályfőnököm megkérte, hogy ne üldözzön, fejezze be. Lennének még durva sztoriaim vele, de nem untatlak már, mert így is regény lett.

25/n

2012. szept. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2012. szept. 7. 18:22
 9/11 anonim ***** válasza:
17 voltam(lány), ő 23, kb 2-3 hónapot voltunk együtt, azért szakítottam, mert túl punnyadt volt nekem, tervezgette a jövőnket, és nem vele akartam elveszíteni a szüzességem.
2012. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
14 voltam két évig jártunk .. Nagyon féltékeny volt.. persze ő csalt meg, utána már én is féltékeny voltam, mindig féltem attól, hogy mi van, ha?.. nahátigen.. A másik probléma az volt, hogy a kapcsolatunk végén megjelent egy kedves lány, aki elviselte, sőt mitöbb örült annak, hogy ő verekszik, iszik és időnként egysmást kipróbál.. meguntam és szakítottam vele.. 1 év kellett ahhoz, hogy túl tegyem magam rajta.. de azóta sokkal boldogabb vagyok és életem legjobb döntését hoztam meg akkor.
2013. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!