Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A nagyimmal élek....

Mit tegyek? A nagyimmal élek. Többi lent

Figyelt kérdés
a nagyimmal élek mert apukám külföldön dolgozik és anyukám pedig meghalt,de már nem bírom sokáig mert nagyon idegesít,szinte minden nap veszekszünk(ma is veszekedtünk).mit tegyek S.O.S mondjam meg neki hogy idegesít?mondjuk már sokszor mondtam már neki de nem fogjafel DDDDX
2013. jan. 8. 18:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%

Nekem is meghalt anyukám ! Apummal és 2 hugommal élek és sokat van itt öreganyám takarítani atb és nagyon idegesít apummal meg naon megromlott a kapcsolatunk és már enm biiiirom én-se DE KITARTÁS :/

15/f

2013. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Am te hány éves vagy?
2013. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért veszekedtek állandóan?
2013. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Miért veszekednek? mert mai kis tini aki már annyira érett, hogy nem tudja elfogadni a szabályokat attól aki befogadta, ahelyett hogy kirakná.
2013. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Hát igazad van ... De a válaszból ítélve te nem voltál tini.. :/ ennyit erről
2013. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
De voltam tini, csak volt eszem hozzá, és értékeltem azt amit a legnehezebb időben is kínált a sorsom.
2013. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 tücsök500 válasza:
11%
már nem azért...( az előttem lévőnek) egy mama nagyon idegesítő tud lenni nemtudom hogy kibirnád -e nem kell leszólni a kérdezőt! inkább k.ssolj ha értelmeset nem tudsz :)
2013. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
A mama csak akkor idegesítő ha az akit idegesít nem éri fel ésszel a dolgokat és tudja megoldani úgy, hogy mindenkinek jó legyen, szóval a hozzászólásod alapján az értelmi szinted 0, szóval fogadd meg a tanácsodat ;)
2013. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%
Igen... Ez így van...
2013. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Am 6os még annyit h gondolom te szófogadó kisfiu voltál.. Semmi panasz nem volt rád :)
2013. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!