Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a családomna...

Hogyan mondjam el a családomnak hogy a testemből élek? Elmondjam egyáltalán vagy sírba vigyem az én titkomat?

Figyelt kérdés
Volt rendes munkám úgy mond "véletlen" csöppentem bele..elkezdtem táncolni hétvégente azt is csak azért mert nagyon meg voltam szorulva anyagilag.Semmit nem vállaltam azon kívűl akkor.Hétvégente pár óra táncal többet kerestem egy hétvége alatt mint a munkámmal 1 hónap alatt.Közben kezdtem hozzá szokni a jó pénzhez,így felmondtam a munkahelyemen fél év után.Utánna már nem csak táncolással kerestem a kenyeremet.A táncolást is abba hagytam így főállású "szolgáltató" lettem..1 hónapos dubai tartozkodásom indított el ezen a "pályán" A családom a mai napig nm tud róla,már másfél éve csinálom de nem is sejtenek semmit.Szeretném abba hagyni már csak azért is mert megismerkedtem közbe valakivel.Igazából ez a kapcsolat 1 hónapja tart és úgy érzem miatta abba tudnám hagyni ezt az egészet.Viszont nem indúlt komolynak a dolog így meg sem fordult a fejembe hogy abba hagyom és hogy komolyn gondolom őt.De egyre kezdenek mélyűlni úgy mond az érzések íránta.Igazából nem tudom mivel csinálok jobbat ha kzölöm mindenkivel hogy egy örömlány vagyok valójában vagy ha sírba viszem az én kis titkomat!?Nem kérek megvetést itt senkitől,tehát aki ku.rvázni szeretne az kérem ne írjon ide!Nem útszéli vagyok bár tudom ez nem változtat itt semmin.De a kettő nem ugyanaz..
2012. nov. 26. 18:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 A kérdező kommentje:
24 /L
2012. nov. 26. 18:24
 2/71 anonim ***** válasza:
54%

Már mér kéne megvetni?

Szerintem jobb ha hallgatsz, de ha megírod privibe hogy milyen a viszonyod mindazokkal akiknek el szeretnék mondani, szívessen leírom a véleményem.

30/F

2012. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
27%
bocs az előbb elütöttem 22/F
2012. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
81%
Nem kérdezte senki, hogy hol voltál egy hónapig?:-o
2012. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
90%
Jobb ha ezt megtartod magadnak,mert azoknak fájna akik igazán szeretnek téged. 32F
2012. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:

ma 18:30


Az csak 1 hónap volt dubaiban...azt mondtam egy ismerőshöz megyek nyaralni.Utánna itthon folytattam.Azaz már 1.5 éve..

2012. nov. 26. 18:32
 7/71 anonim ***** válasza:
84%
Ha eddig nem mondtad el, és most tényleg abba akarod hagyni,akkor szerintem mostmár ne mond el,minek rágódjanak rajta, hogy mi volt.
2012. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
86%
Azt hiszem én titokban tartanám... 28/L
2012. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
91%
Én nem mondanám el, jobb úgy mindenkinek. Nem kell tudniuk, ők is jobban fogják érezni magad, és te is.
2012. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 Quorra ***** válasza:
85%
Ha a helyedben lennék, inkább sírba vinném a titkomat.
2012. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!