Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen elfelejtett? Élete...

Teljesen elfelejtett? Élete legnagyobb hibája vagyok? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Minden a születésemkor kezdődött. Anyukámnak volt egy barátja, akitől teherbe esett. A barát, azaz az apám minden követ megmozgatott, hogy anyu elvetessen, mivel ő nem akart engem, gondolom egy "hibaként" tekintett rám. Nos, azonban anya megtartott és ebbe (ahogy anya mesélte) akkor úgy tűnt apám is beletörődött. Azt mondta, hogy mindenben támogatni fog minket, és anyával együtt felnevelnek. Azonban a születésem előtt körülbelül 2-3 hónappal hirtelen eltűnt. Bepánikolt. Elment külföldre, és minden kapcsolatot megszüntetett anyukámmal. Mikor 13-14 éves lettem elkezdtem felőle érdeklődni. Bejelöltem egy közösségi oldalon, amin visszaigazolni nem igazolt vissza, sőt a profilját is törölte. Kicsit elszomorodtam, hogy ennyire nem érdeklem őt. Mégis csak a lánya vagyok... Hónapokkal később megtaláltam őt egy másik oldalon is. Ismételten bejelöltem, "naaa..hátha" alapon. Itt sem kaptam visszaigazolást, sőt blokkolt is, így már nem tudom elérni sehogy sem. Lehet teljesen tolakodónak gondolt, de én akkor is megakartam próbálni. A véletlen folytán egy bevásárlóközpontban már távolról kétszer is láttuk. Anya nem engedett oda hozzá, azt mondta nem éri meg. Nagyon ellenkezik, semmiféleképpen nem akarja, hogy találkozzak vele. Pedig én szeretnék, akármilyen ember is.

Azt még hozzá tenném, hogy a nevét is viselem, és hogyha én anyu nevét szeretném viselni, akkor ahhoz neki is kell aláírás, hogy engedélyezi. (Csak addig kell az aláírása amíg kiskorú vagyok??)


Ti mit gondoltok? Szerintetek teljesen elfelejtett engem? Vagy most is egy hibaként gondol rám, ha egyáltalán gondol...


Úgy tudom, még a szomszéd városunkban lakik, és én egyszer szeretnék vele találkozni! Megéri, vagy csak még jobban fájni fog, hogy ő az apám, akit nem érdeklek?


15 éves lány vagyok. Bocsánat, hogy hosszúra sikeredett.


2013. jan. 9. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
valóban jobb lenne talán elfelejteni. édesapád nem kíváncsi rád (bár elég nagy balf.szságnak tartom a letiltást meg hogy válaszra sem méltat). nincs értelme tovább keresni szerintem, ebből jó nem fog kisülni. sajnálom, hogy így alakult az életed, remélem a későbbiekben jobb tapasztalataid lesznek:)
2013. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendes választ, 5. válaszoló. Kezdek beletörődni ebbe, sajnos mást nem nagyon tudok csinálni.

Köszi!:)

2013. jan. 9. 17:47
 3/14 A kérdező kommentje:
Mostmár 1. válaszoló! :)
2013. jan. 9. 17:47
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
azta, a hozzászólásom első felét is törölték:) nem tudtam, hogy ilyen menő a gyk :D (bocsibocsi, ezt is töröljétek ha úgy tartja kedvetek:P)
2013. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagykorú leszel, megváltoztathatod a neved a beleegyezése nélkül is.


A letiltás elég gáz, nekem ez azt mutatja, hogy azóta sem nőtt be a feje lágya, nem tud szembenézni a múlttal, a tetteivel.


Szerintem csak több fájdalmat fog okozni, ha erőlteted... :( Te nyitottál felé, ő ezt kétszer határozottan elutasította. Teljesen megértelek, de azt hiszem, itt már nincs értelme semmit tenni.

Anyukádnak igaza van. Jól megvoltatok eddig nélküle, ő felnevelt Téged, biztosan sokat küszködött. Kapaszkodj őbelé, ő az édesanyád, akire mindig számíthattál, aki felvállalt Téged minden nehézséggel együtt! Szembement a szerelmével, a világgal, hogy Te megszülethess, nagyon bátor Anyukád van!

2013. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szégyelli magát.. azért bújik. Majd később, ha nagy leszel, összehoz a sors, most ne erőltesd.
2013. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Két utolsó válaszoló!

Sokat segítettetek. Nagyon szépen köszönöm!!:)

2013. jan. 9. 18:23
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Viseli ő ezért a büntetést az élettől, efelől cseppet se aggódj!
2013. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Szegénykém:(

Nem hiszem, hogy elfelejtett és hibaként tekint rád. Itt arról van szó, hogy mélységesen szégyelli magát és fogalma sincs, mit mondjon neked. Tudja, hogy hibát követett el és egészen biztos, hogy borzasztóan nyomasztja. Esetleg írhatnál neki egy levelet, amiben leírod, hogy nyitott vagy felé, te nem haragszol és szükséged van rá. Sok sikert:)

2013. jan. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelli magát??Ugyan már.Közösségi oldalon nem kellett a kislány szemébe néznie.Inkább törölte magát.Ott megtehette volna kapva kap az alkalmon a gyerek közelit.Simán tróger.Ne törödj vele hogy gondol rád,szerintem sehogy.Bár mi a baja nem a te hibád.Ne keresd a lehetőséget,te megtetted a kezdő lépéseket,vissza utasitotta.Hagyd.Lesz ő még lerobbant öreg és beteg, na majd akkor eszébe jutsz.Akkor meg te ints be.Saját magadnak okozol rossz napokat ha ezen téped magad.Nem érdemli meg.Tanulj meg ezzel éni
2013. jan. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!