Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Holnap szülinap, ajándék sehol!?

Holnap szülinap, ajándék sehol!?

Figyelt kérdés

A nagymamámnak holnap van a születésnapja(67), és abba voltam hogy jövő hónapban lesz, elfelejtettem..:/

Amit hirtelen össze tudtam kapkodni, az egy képeslap, és egy porcelán(szív, és rajta 2 béka/sztem nagyon aranyos/).

Valami ötlet hirtelen.?? :SS



2012. márc. 25. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Virág, annak mindig örülnek!
2012. márc. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van benne valami.:)
2012. márc. 25. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinálj só-liszt gyurmát, nyomd bele a tenyered, süsd ki, és fesd le./ez el is maradhat, ha nincs otthon temperád/ A felső részébe még sütés előtt csinálj egy kis lyukat hurkapálcával, amibe egy szalagot fűzöl, és máris fel tudja akasztani a falra.
2012. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tényleg ,ez eszembe se jutott, köszi szépen!:)
2012. márc. 25. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz még 12 db nálad beváltható bónt is,amikre ráírhatod, hogy pl: ma elmosogatok helyetted, ma felporszívózom a szobádat, ma felmosom a konyhát, ma megmaszírozom a válladat, ma megmaszírozom a derekad, ma megmaszírozom a lábad, ma elmegyek helyetted a boltba bevásárolni, ma letörölgetem a port, ma ágyba viszem neked a kávét, ma ágyba viszem neked a reggelit, ma felolvasok neked könyvből,vagy újságból, te döntöd el, ma főzök neked egy finom ebédet.

Ezeket havonta beválthatja nálad.

2012. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tortát/süteményt sütnék neki.
2012. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!