Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kiabál anyukám velem...

Miért kiabál anyukám velem meg a barátjával napok óta?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok és anyukám 2-3 hete mindenért kiabál és ideges! azt mondja hagyjuk békén, nincs kedve velünk beszélgetni és mindig fáradt. Dani aki a barátja és velünk él már nagyon szomorú és nem érti, miért ilyen! Mi lehet a baja? légyszí segítsetek
2013. jan. 9. 22:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy titokban új pasija van Dani bátya háta mögött és ezért feszült.
2013. jan. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
A nővérem ugyanígy viselkedett, mikor babát várt, a férje meg már megőrült tőle. Szerintem mondjátok neki Dani fiúval, hogy csináljon egy tesztet, mert ez bizony baba lesz:)
2013. jan. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
kiderült hogy tényleg terhes!!!!:))) bár annyira nem örül neki..:/
2013. jan. 12. 01:07
 14/17 anonim ***** válasza:

szia:)

A 8.-ik válaszolód vagyok..

Tutira vettem,hogy terhes a leírtak alapján.

Akkor lesz egy tesód?!:)

De miért nem alszol már ilyenkor!?

Hess az ágyba:)

Szép álmokat!

2013. jan. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi:))) mert lázas voltam és délutánig aludtam most már mindenki alszik én meg laptoppal az ágyban vagyok és nézek egy filmet:D
2013. jan. 12. 01:14
 16/17 anonim ***** válasza:

Gyógyulj meg mielőbb!

És ne aggódj sokat,biztos minden oké lesz!

Szia:)

2013. jan. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát azért az szomorú, hogy Anyukád nem örül neki, lehet, hogy Dani fiúval már nincs minden rendben kettejük közt és ezért nem akart babát, vagy már kiütött az a 6 év korkülönbség:(

Én azért gratulálok és remélem, hogy jó fog kisülni a dologból..:)

2013. jan. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!