Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Anyukám nagyon szomorú, a...

Anyukám nagyon szomorú, a papám betegsége miatt aggódik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyukám beszélt a papámmal telefonon,kérdezte hogy van stb. Mondta a papám hogy volt orvosnál, kapott valami új gyógyszert,nem igazán tudta hogy mire.Erre anyukám megkérdezte a gyógyszer nevét és órákat keresgélt az interneten és 'rájött' hogy valószínűleg komoly betegsége van a papámnak ami lassú léépüléssel jár.


Sajnos nem egy országban élünk a nagyszüleimmel,ezért gondolom plusz aggodalom az anyukámnak hogy nem tud ott lenni a szüleivel,és a szűk anyagi helyzetünk is meggátol abban hogy odautazzon segíteni.(Persze ha muszáj,és vészhelyzet van akkor nyilván oda tud utazni )


Ami engem bánt az az,hogy anyukám nem akarja elfogadni hogy a papám kaphatta azt a gyógyszert másra is,és emellett nagyon egészséges korához képest (mindennap tornázik,friss levegőn van,sétál).Viszont tudom hogy a fizikai egészség nem zárja ki a mentális léépülést.


Mit tegyek?Anyukám folyton sír,pedig konkrétan nem mondta senki hogy papám komoly beteg lenne.



2013. jan. 4. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukádnak mégis oda kellene utaznia, és beszélni az orvossal a papád állapotáról. Az internetes diagnózisokba az ember bele tud őrülni... nem szabad csinálni...
2013. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a papád nem is árulná el, mert nem akarja, hogy aggódjon miatta.

Anyukád most túl kell, hogy essen ezen az időszakon, ha tudsz, segíts neki és légy megértő. Sajnos ez az élet rendje, egészségesebb és fiatalabb nem lesz senki.

Én ugyanebben a cipőben járok most, és tehetetlenek vagyunk. Amit tudunk tenni, az nagyon kevés.

2013. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,

igen nem sokat tehetünk,de anyukám amint tud odautazik és segít.

2.Sajnálom hogy ti is ebben a helyzetben vagytok.

2013. jan. 5. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!